Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το παραπονο μου με την Σονια ηταν οτι παρα τις αρκετες επισκεψεις που μετραω εδω και Αλκιβιαδου, δεν καταφερα ποτε να συνουσιαστω. Παντα τελειωνα στην (τελεια απο ολους ομολογουμενως) πιπα της. Milf, προσωπο cult, μαλλι ξανθο, υψος 1.65+, κορμι τελειο (στηθος, κωλαρακι, ποδια). Δυο προγραμματα 10Ε το απλο, 15Ε ακα τελειωτικο. Πηρα το απλο για να κανω ερωτα μαζι της επι τελους. Πρωτου δυστυχως προλαβω να ουρησω, μπηκε η μικρη στο δωματιο. Ομολογουμενως ειχε πολυ δουλεια. Αρχισαμε με αγκαλιτσες και φιλακια στο ορθιο ως συνηθως, και κατοπιν (εγω στο ορθιο και η Σονια καθιστη) ισπανικο και πιπα. Μετα ξαπλα, λιγο ακομα gfe και εναρξη "κανονικα" οπου, λιγο τα βογγητα της που μοιαζουν με νανουρισμα μωρου, ( εξ ου το 9 στην συμμετοχη και οχι 10, εγω για sex πηγαινω, δεν ειμαι μωρο) λιγο τα ουρα, δεν εβλεπα "φως" και της ζηταω στα 4. Πολυ καλη θεα ομολογουμενως το πισω συστημα της, αλλα η αισθηση των ουρων και παλι ανασταλτικη. Ε αφου εβλεπα το ματς να χανεται και ταυτοχρονα την Σονια να μην μουρμουραει, (ειχε περασει αρκετη ωρα στα 4) ειπα να την επιβραβευσω, και παραλληλα να παρω και λιγη παραταση "μπας και". Ταυτοχρονα λοιπον με τα μεσα εξω, αρχισα να της κανω μασαζακι στην πλατη και στους γλουτους. Βαθμιαια αρχισαν τα μωρουδιστικα βογγητα της, να παιρνουν αλλη διασταση (ανακουφιση ηδονη). Αυτος ο καινουριος "ηχος" λειτουργησε καταλυτικα ανατρεποντας τα παντα, αρχισε να λειτουργει πολυ ερεθιστικα επανω μου, με αποτελεσμα αργα αργα να ερθει και το τελος. Προσφερθηκε να με καθαρισει η Σονια, αλλα της ειπα οτι θα χρησιμοποιησω τον νιπτηρα. Φαινεται ευχαριστηθηκε τοσο πολυ το μασαζ, που με ρωτησε αν ειναι η δουλεια μου. Ευχαριστιες εκατερωθεν ο καθενας για τους δικους του λογους, αγκαλιτσες, φιλακια, ανανεωση ραντεβου και αποχωρηση. Γενικα πολυ χαλαρη η Σονια οπως παντα, καμμια αισθηση βιασυνης, γλυκια, τρυφερη, με μια λεξη δηλαδη STANDARD. 8 στο "γλυκο αγορι" της υποδοχης, γιατι ενω ειναι παντα ευγενεστατος, και τα δωματια πεντακαθαρα, στο δωματιο που μπηκα που ειναι διπλα στην κουζινα, η κλειδαροτρυπα ειναι μεγαλη και ανοιχτη, (την βουλωσα εγω με χαρτι υγειας), και η πορτα δεν "κλεινει καλα".
ΥΓ. Οταν κατα την διαρκεια της "τσαρκας" παρκαριζα την μοτο εξω απο το Κολ48, ειδα ενα παλληκαρι να τραβαει τα μαλλια του και με ρωτησε αν ειδα ποιος του εσπασε το τζαμι στην πισω δεξια πορτα του αυτοκινητου. Ευτυχως δεν ειχε μεσα κατι πολυτιμο. Και ηταν γυρω στις 10 και με "κινηση" ζωηρη θα ελεγα. Το θρασσος οξυνεται, δεν παμε καθολου καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού