Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αγάπη είναι ένα απο τα στανταράκια μου κι αποφασισα να τη στηρίξω μιας και βλέπω μόνο μια κριτική γραμμένη για εκείνη.....κι απορώ γιατι?Ρωσιδούλα καυλιαρα που τη βρίσκεις στο συγκεκριμένο μπουρδελομάγαζο τις πρώτες πρωινές ώρες.Εκείνη τη μέρα ξύπνησα για να πάω στη δουλειά,με τον ''δράκο'' να καίει από καύλα.είπα δε γίνεται...πρέπει να αδειάσω κάπου γιατί αλλιώς θα τρελαθώ ή θα λερώσω το σωβρακο στη δουλειά!Μπαίνω στο μαγαζάκι της ηδονής και η ευγενική τσατσα μου παρουσιάζει πρώτα τη Χριστινα και μετά την Αγάπη(γαμώτο αμα ήξερα οτι είχε δύο εκείνη τη μέρα θα είχα περισσότερα λεφτά)Επειδή όμως είχα μόνο ένα μπλέ εισητήριο-οπότε δε με έπαιρνε για DUO-αποφάσισα να πάρω το στανταράκι!Την Αγαπούλα!Την έχω πάρει αρκετές φορές!Ξανθιά 40άρα με λίγο πεσμένο στήθος,ωραίο σώμα που σπάει απίστευτα όταν τη γαμάς στα τέσσερα!Μπήκε όπως πάντα έχοντας ένα λάγνο βλέμμα,ξέροντας ότι σε λίγο θα ελευθέρωνα τον μενόμενο ταύρο.Αρχή με γλύψιμο όλου του κορμιού μου και αμέσως αρπάζει τον θεόσκληρο πέοντα για τρελή περιποίηση.Φοβούμενος ότι δε θα αντέξω για πολύ σηκώνομαι να αρχίσω το γαμήσι.Πέρασμα σκούφου.Πρώτα στα τέσσερα,με το φιδισιο της κορμί να σπάει κι εγώ να καυλώνω ακόμα περισσότερο στη θέα του.Μετά τη πέρνω αγκαλιά-κάτι που της αρέσει πόλύ γιατί όταν της το κάνω αυτό λυσαει και χοροπηδάει πάνω στη τεράστια χοντρή ψωλή μου σαν λυσασμένη.Τελικά τη βάζω ανάσκελα και τη σφυροκοπάω σε ιεραποστολικο.Φυσικά για να χύσω βάζω το δοκάρι ανάμεσα στα βυζόμπαλα και από το καταπληκτικό ισπανικό αδειάζω καυτό ψωλόγαλο στις ρώγες της.Με ευχαριστεί για τη προτίμηση,μου στέλνει ένα πεταχτο φιλάκι και αποχωρεί!Αξίζει πολύ το 20ευρω!Σούπερ ρωσιδούλα με πρόστυχο βλέμα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού