Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλεξανδρα αν και απ'οτι βλεπω οι περισοτερροι τη γνωριζετε παρολα αυτα προκειτε για μια νεαρουλα μαυρομαλλουσα κοπελιτσα με μικρα βυζακια και αναλογο κωλαρακι που σε καυλωνει μολις το βλεπεις,η κοπελα ειναι σχετικα μινιον περιπου 1,60 διχως να ειναι το τρελο μουνι αλλα μια απλη κοπελιτσα με τρελο κορμακι.
Στο πρωτο μου περασμα η κοπελα στο σαλονι εκανε τα δικα της με τριψιματα και χουφτωμαΜεγάλο χαμόγελο εκανα μια ολοκληρωμενη τσαρκα αν και ειδα κανα δυο ακομα καλα αποφασισα να επιστρεψω γιατι μοιυ αρεσε η συμπεριοφορα της.
Πληρωνω και μπαινω στο αθλιο δωματιο με το νηπτηρα για λιλιπουτιους φιλουςΓλώσσα αν και η τσατσα πριν μπω εριξε ενα ψευτοσφουγγαρισμα παρ'ολα αυτα παραμενει ενα αθλιο δωματιο με κρεββατι που τριζει σε καθε κινηση.
Ερχομενη η κοπελα στο δωματιο κανουμε τις απαραιτητες συστασεις με πολυ καλα ελληνικα ,ξαπλωνει διπλα μου ξεκιναει φιλακια απο λαιμο,στηθος και κοιλια σε ολη τη διαρκεια των προκαταρκτικων σταματουσε και με κοιταζεΕμμμμ σε ερωτηση μου τι κοιταει συνεχεια μου ειπε οτι της αρεσω σαν συνολοΓλώσσα προφανως θα λεει τα ιδια σε ολους,αφου την ειδα οτι ηταν ευδιαθετη με μια μου κινηση την αρπαζω και την βαζω απο κατω μου βοηθεια και το μινιον του σωματοτυπου της και αρχιζω να επεξεργαζομαι τα βυζακια της δειχνωντας να το απολαμβανει και να γουσταρειΜεγάλο χαμόγελο
αφου με αφησε αρκετη ωρα να την επεξεργαζομαι τη βαζω να μου κανει μια αχρειαστη στην ουσια πιπα αφου ημουν ηδη καυλωμενος η οποια πιπα ηταν σχετικα καλη αν και χρησιμοποιουσε χερι ικαι επιανε που και που δοκιμαστικα τ'αρχιδιαΧμμμ;αραγε απο εκει βλεπει ποσο καυλωμενος ειμαιΕμμμμ
γυρισμα της κοπελας σε ιεραποστολικη σταση οπου ειχε καλο στησιμο και συμμετοχη επομενη σταση στα τεσσερα οπου κατεθεσα σχετικα γρηγορα και δε προλαβα να δοκιμασω το κωλαρακι τηςΝτροπή
Σε γενικες γραμμες ειναι μια τιμια προταση διχως να κανει μα και μου με εμενα ειχαμε μια gfe κατασταση σιγουρα θα ξαναδοκιμασω για να παρω και κουλουρακι αυτη τη φορα μη μου μεινει και απωθημενοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.309
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2012
''...μου ειπε οτι της αρεσω σαν συνολο...προφανως θα λεει τα ιδια σε ολους...''

Από αυτή σου την πρόταση εγώ καταλαβαίνω τρία πράματα. Ενα από τα τρία πρέπει να ισχύει...
α ) Εχεις το ''γνώθι σαυτόν''.
β ) Δεν έχεις καμία εκτίμηση στον εαυτό σου.
γ ) Είσαι πολύ περπατημένος μπουρδελιάρης.
3 στα 4!
17 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η γκομενα τα κανει copy paste ξερει ο τυπος τι λεει.και σε μενα και σε κατι φιλαρακια τα ιδια λεει ,αλλα δεν τρεχει και τιποτα το θεμα ειναι οτι εχει κατι περιεργο που σε καυλωνει ρε παιδι μου αυτο το κοριτσι ,μαλλον ειναι αυτο το συναισθαλμενο βλεμα τι να πω .... καλα γαμισια φιλαρακια
(Updated: 18 Φεβρουαρίου, 2012) 18 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

''η γκομενα τα κανει copy paste ξερει ο τυπος τι λεει...''

Αρα ισχύει το (γ)
Αυτό πιστεύω και 'γώ.
Δε θα ψηφίσεις;
18 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γ δαγκωτο
Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4