Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα γράψω κι εγώ για την Τζουλιάνα, η οποία όπως έχουν παρατηρήσει άλλοι συναγωνιστές συστήνεται σαν Τζούλια.
Εμένα μάλιστα μου είπε ότι ήταν Ρουμάνα και όχι Αλβανίδα όπως φαίνεται από τις προηγούμενες κριτικές...
Είχα διαβάσει κάποιες κριτικές γι' αυτήν αλλά δεν είχα συγκρατήσει λεπτομέρειες, έτσι όταν την είδα δεν συνδύασα με τίποτα στο μυαλό μου ότι είναι η συγκεκριμένη κοπέλα.
Η θεϊκή κριτική του dirtyliving από 13/11/11 έχει πολλά στοιχεία αλήθειας και με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο ως το προς το φοιτητικό στυλάκι της νεαράς.
Από τη μία το look της που ξεφεύγει από "επαγγελματία στο Μετάξι", από την άλλη τα στραβοχυμένα σιλικονάτα βυζόμπαλα της, αποφάσισα να σκάσω τους 10 οβρέους και να περάσω. Και να φανταστείτε ότι δεν με φτιάχνουν τα τεχνητώς τροποποιημένα στήθη. Σε αυτή την περίπτωση, κάπου από την άβυσσο της λίμπιντο μου, ξεπήδησε η επιθυμία να τεστάρω την Τζουλιάνα.
Αυτό που πρέπει να σημειώσω είναι ότι είναι γενικά αρκετά καθαρή και δεν αφήνει δάχτυλα μέσα ή πολύ κοντά στο μουνάκι της. Ούτε θέλει να της το γλύφουν. Από άποψης υγιεινής 10 με τόνο. Από άποψη καύλας αρνητικό. Τι να κάνουμε που η καύλα πολλές φορές είναι αντιστρόφως ανάλογη με την υγιεινή!!!
Η πίπα της ήταν κάπως καλύτερη από μέτρια. Στο sex δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο εκτός από τις "κατασκευές" που μπορεί να κάνεις στο μυαλό σου σχετικά με το ποιά πηδάς.... :-)
Από κάποιο κρυφό και άγνωστο σε εμένα (έως τώρα) βίτσιο, την ώρα που την έπαιρνα πισωκολλητό για να χύσω, καύλωσα με το μαλακό δέρμα της καθώς και με το κάπως πλαδαρο κρέας από τα καπούλια της.
Δεν έκλαψα το 10ρικο αλλά μάλλον πρέπει να πέσει πολύ δευτεράτζα στην περιοχή ώστε να την ξανατεστάρω.
Ο τσάτσος αδιάφορος έως μη συμπαθής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2012
Έτσι ακριβώς! Στο μυαλό μου φαινότανε σαν τα δεκαοκτάχρονα τσουλάκια που κάνουν παρέα οι ανιψιές μου. Βγάζει κάτι kinky όσο να 'ναι. Κουλ
10 Φεβρουαρίου, 2012
εμένα μου άφησε την εντύπωση της συμφοιτήτριας που ήταν για θεολογική αλλά τελικά πέρασε ΤΕΙ μηχανολογίας!!!!
Από αυτές που είχες άχτι να γαμήσεις αλλά εκείνες ήθελαν "σχέση" :-)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2