Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπάρμπορα ΘΕΑ παρε μας τα μυαλά!Αυτό φωνάζαμε με το φιλαρακι μου εκείνο το μεσημεράκι στην καυλωτική επίσκεψή μας στο πορνόδρομο της Φυλής!Μπαίνουμε με το συναγωνιστή-φιλαράκι στο καθαρό δωμάτιο.Πετάμε τα θηρία έξω και ξαπλώνουμε περιμένοντας να έρθει η καυλιάρα αστυνομικίνα Μπάρμπορα (έτσι ήταν ντυμένη εκείνη τη μέρα).Γουστάρω ο ένας να με ξεσκίσει από τη μουνάρα κι ο άλλος ταυτόχρονα από τη σούφρα μας λέει!Άλλο που δε θέλαμε εμείς,ορθόνουμε τα δοκάρια σε θέση μάχης.Αρχίζει με πίπα,μια στον ένα μια στον άλλο,αλλά επειδη οι γαμιάδες είχαμε όρεξη για ανωμαλίες τις χώνουμε και τις δυό ψωλοπαλούκες στο στόμα της.Ομολογώ ζορίστηκε αλλά τα κατάφερε επάξια.Μόλις χορτάσαμε την υγρή και βαθειά της πίπα(όπως πάντα) ήρθε η ώρα της μάχης εναλλάξ.Με καυλωτικά βογγητα και συμμετοχη τα δωσε όλα η παρτόλα!Τη σκίζω ιεραποστολικά και εκεί που τρελαίνεται με το χοντρό μου παλούκι,τη σηκώνω αγκαλιά και νιώθω να παίρνει όλο το κορμό της καρακαυλωμένης μου ψωλής μέσα της.Ο φίλος μου αδειμωνεί να τη πάρουμε ταυτόχρονα.Με μία κίνηση τη ξαπλώνω σε θέση εύκολης πρόσβασης της σούφρας της απ¨το συνπαρτουζιάρη.Η καύλα της ταυτόχρονης διείσδησης δεν άργησε να φέρει τη ταυτόχρονη έξοδο των καυτών ψωλοχυμάτων πάνω στις θεϊκές της βυζάρες.Σκούπισμα,γλυκόλογα,ραντεβού για άλλη φορα,ένα αποχαιρετιστήριο γλωσσόφιλο και στους δύο και έξοδος απο το δωμάτιο της ηδοννής
Είναι φοβερή.Σέβεται το 20ευρω που καταθέτεις και δίνει ψυχή σε αυτό που κάνει
Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.Ορμάτε όσοι θέλετε να κάνετε τα πάντα μαζί της
Οι βαθμολογίες θα μπορούσαν να ήταν όλες 10 αλλά ας όψεται το σύστημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2012
το άλλο με τον τοτο το ξέρεις...
02 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι σου φαινεται ανεκδοτο ρε μεγάλε?Η Μπάρμπορα τα σπάει
02 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι εγω ΝεοΣμυρνιώτης είμαι
Αμα γπουσταρεις κανονιζουμε και πάμε παρέα να τη ξεκωλιάσουμε
02 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αν θελεις να κολλησεις καμια αρρωστεια, καλη ειναι.
M
Mpathrakas
02 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πως και το λες αυτο φιλος με τοση σιγουρια??
02 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διαβασε τις υπολοιπες κριτικες για την κυρια και τα σχολια απο κατω και θα καταλαβεις φιλε.
M
Mpathrakas
02 Φεβρουαρίου, 2012
Ρε παιδιά ησυχάστε,είπαμε με προφυλαξεις,ποιος είναι χαζός να γαμίσει χωρίς καπότα?
02 Φεβρουαρίου, 2012
Το μαγαζί αυτό έπρεπε να το κλείσει το υγειονομικό. Εν πάση περιπτώσει - όπως έλεγε ενας παλιός- . Ευγε αγόρι μου να πάς να κάνεις καμιά εξέταση μην πάρεις και άλλους στο λαιμό σου αν σου έχει μείνει λαιμός μέχρι τότε !
02 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτό δεν σημαίνει οτι επειδή κάποιος γράφει κάτι ισχύει.η συγκεκριμένη ότι ωρα και να της ζητήσεις βιβλιάριο υγείας θα στο φέρει επιτόπου.απο οσο ήξερα τουλάχιστον πριν 6 μήνες κάποιος που ειχε σπασει το προφυλακτικό αυτή πήγε και του εφερε το βιβλιάριο που ηταν οι εξετάσεις μόλις 2 ημερών αν θυμάμαι καλά.εδώ μέσα υπάρχουν κάποιοι που γράφουν ότι γαμάνε χωρίς καπότα.εγώ δεν τα πιστεύω και λέω...η είναι ψεύτες η άπλα η τύποι είναι καμμένοιΘυμόςοτι η συγκεκριμένη κάνει εξτριμ πράγματα αυτό είναι αλήθεια...αλλα για πες μου στη φυλής ειναι η μονη που τα κάνει;εδώ ακούμε από γλυφοκωλια μέχρι και εγώ δεν ξέρω τη άλλο!
O
oliverkan
03 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστα αυτα που λες απο μια αποψη ομως, γιατι υπαρχει και η αλλη αποψη η οποια ειναι ποιος μου λεει εμενα
οτι τα βιβλιαρια και οι εξετασεις ειναι ο.κ και δεν εχουν βγει με τον γνωστο τροπο που γινονται πολλα
πραγματα σ'αυτο το κωλοκρατος που λεγεται Ελλαδα!! Εδω εν σωρο αλλα πραγματα βγαζουν πλαστα βιβλιαρια υγειας
στις πουτανες δεν θα βγαζουν????!!Χμμμ;Χμμμ;Money Mouth
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2