Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
οπως λεω και στον τιτλο,η ελενα(και οι βυζαρες της) μου εχουν καρφωθει εδω και καιρο στο μυαλο και ηταν θεμα χρονου ποτε θα της δωσω τα 20 ευρω...
αν δεν το εκανα θα μου μενε απωθημενο(κατι που δε θα ηθελαΧαμόγελο),οπως μου χουν μεινει κι αλλεςΛύπη...
πιστευα μαλιστα οτι δε θα το ευχαριστιομουν με την ελενα,αλλα απλα δε γινοταν να μην την παρω.

ως προς τη διαθεση της στο δωματιο,τι να πω!δεν το περιμενα!ξεπερασε καθε προσδοκια!
εχουν ακουστει πολλα αρνητικα σχολια και ημουν ετοιμος για μετριες υπηρεσιες...

αφου το διαπραγματευτηκα με την τσα2 και την ελενα στο σαλονι,λες και θα αγοραζα αυτοκινητο,εδωσα τα 20 και μπηκα στο πιο ησυχο δωματιο...

οταν μπηκε η ελενα,η οποια ολη την ωρα γελαειΜεγάλο χαμόγελο και εχει ωραιο χαμογελο και γελιο,αφου εβγαλε το ασπρο μαγιουδακι αρχισα να τη χουφτωνω και να γλειφω τις βυζαρες!
το δερμα της ειναι πολυ λειο(!) και απορω πως ο ντερτυ το βρηκε τραχυMoney Mouth
οσο εγλειφα τα βυζια και τις ρωγες ,εδειχνε να καυλωνει και εβγαζε βογγητουλια,ενω οι ρωγες σκληρυναν και μεγαλωσαν!
την ειχα καμποση ωρα στο ετσι (αυτη ορθια ,εγω καθιστος στο κρεβατι) και μετα σηκωθηκα και συνεχισα το ιδιο βιολι ,ενω η ελενα μου επαιζε τον καυλωμενο πουτσο μου!

καμια βιασυνη και ολα πολυ καλα!

πεσαμε στο κρεβατι,συνεχισαμε τα ιδια και μου βαλε καποτα.οταν ομως πηγε για πιπα της ειπα να το αφησει για να συνεχισω με τα βυζια τηςΚουλ

μετα ηρθε η ωρα του σεξ.εβαλε κρεμα και της ειπα να ανεβει απο πανω

γαμηθηκε πολυ καλα και με ορεξη!

οπως εβλεπα τα βυζια απο κατω,καταλαβα οτι δεν ειναι πληγες αυτα που φαινονται...απλα τα βυζια απ το πολυ βαρος και το κουνημα περα δωθε,τριβονται στο σωμα της και συγκαιγονται!Γλώσσα
πλακα κανω,αλλα ετσι φαινεταιΓλώσσα

τα βυζια ειναι πολυ σφιχτα για τα γουστα μουΛύπηκαι μου λεγε να μην τα πιεζω πολυ δυνατα...

μετα γυρισαμε σε ιεραποστολικο...εδω με κρατησε στην αρχη με τα ποδια της πολυ μακρια,ωστε να μη μπαινω βαθια(εχει μικρο μουνακι γενικα),αλλα της ειπα "μη φοβασαι μωρακι μου,θε μπω προσεκτικα" και χαλαρωσε αρκετα...

βογγητα και συμμετοχη φουλ κι εδω και μετα απο λιγο τελειωσα...

τι να πω...σ εμενα ηταν αψογη η κοπελα και δεν εχω το παραμικρο παραπονο!ισα ισα...

φουλ συμμετοχη,καμια απολυτως βιασυνη και ολα καλα!και το 8 που της βαζω λιγο ειναι...(αλλα το 9 θα ταν πολυΣπασίκλας)

ισως ειναι με τις μερες της,ή να θελει λιγη φοβερα για να ξυπνησει ,οπως αρκετες ρουμανες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2012
Σου ειπε να μην πιεζης τα βυζια της λογω σιλικονης!!
01 Φεβρουαρίου, 2012
εγω οταν ειχα παει στο κατω μερος του στηθους ειχε χασαπλαστ και μου ειπε οτι δεν εχει κανει σιλικονη αλλα ανωρθωση στηθους.μπορω να πω οτι την πιστεψα γιατι τα βυζια της δεν ειχαν αισθηση πλαστικου,κατα τα αλλα ξινη γκομενα.
X
xaros1982
01 Φεβρουαρίου, 2012
η ελενα πιστευω θα γινει δυνατη μιλφαρα,οσο χαζοβιολα πιτσιρικα κι αν φαινεται τωρα...
το χει κατα βαθος!απλα δεν το χει πιστεψει ακομα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3