Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η γιαννα ειναι μια καλη παρουσια με μακρι μαυρο μαλλι,1,5 βυζι,αδυνατο σωμα,και ομορφο κωλο!!
Στα της μαχης τωρα!!Ξεκινησε με φιλια στο λαιμο μου, κατεβηκε στο στηθος μου,μου φιλησε της ρογες και το σωμα.Κατεβηκε προς τα κατω οπου εκανε ενα ελαφρυ καραμελωμα!!Περασμα καποτας και ξεκινησε μια καλη και αργη πιπα κατοπιν προτροπης μου!!
Αφου επηλθε ανορθωση την σταματησα,την ξαπλωσα και αρχισα ενα καλο γλυψιμο στα βυζακια της,της φιλαγα το λαιμο και κατεβηκα στην κοιλια της!!Οπως ηταν την πηρα ιεραποστολικα,οπου ειχε καλη συμμετοχη,στην συνεχεια αλλαγη με αυτην απο επανω,κινηση καλη απο μερους της,αλλα οχι βαθεια!!
Στην συνεχεια στα τεσσερα,οπου εσκηψα πιανοντας τα βυζακια της και δυνατη κινηση οπου ηλθε το τελος!!!
Κρινοντας οτι η συμμετοχη της ηταν καλη,αν και ειχα καποιες επιφυλαξης απο ενημερωσης συναγωνιστων,και αφου δεν διεκρινα τασις ξεπετας,θα την ξαναεπισκεφτω!!!
Φευγοντας ουτε ο παγωμενος αερας με ενοχλησε,ουτε κατι ψιλονιφαδες θα ελεγα που επεφταν στον δρομο.Ειχα περαση και ξεφορτωση ομορφα και αυτο με συντροφευε στην μοναξια του κρυου!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού