Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
βραδυ σαββατου και η μοναξια του με εσπρωξε να γαμησω στο μεταξι,ειχα βαλει στοχο καιρο να παρω τη νεαρη ξανθια βικτωρια προκειται για μια αδυνατουλα με ωραια κωλαρα φορουσε ενα μαυρο συνολο και το αντιτιμο τον δεκα ευρω δεν μου αφησε περιθωρια σκεψης.
Τα δωματια γεματια με μεγαλη αναμονη στο προγραμμα της εχει και ελευερο στοματικο κατι το οποιο δεν προτιμησα καθως ειμαι λατρεις του safe sex Εμμμμ
Στα ενδωτερα τωρα προς μεγαλη μου εκπληξη βρηκα ενα αξιοπρεπεστατο δωματιο καλων διαστασεων και οχι τρυπα λιγο το κρεββατι με χαλουσε επειδη ετριζεΓλώσσα κατα την εισοδο της κοπελας ειχαμε τις σχετικες συστασεις αμεσο γδυσιμο της αφαιρωντας μονο το κατω μερος με λιγα λογια βυζι ουτε ειδα ουτε αγγιξα Λύπη
Τσιμπουκι σχετικα καλο διχως να εχει καποια ιδιαιτερη τεχνικη στησιμο στα τεσσερα οπου ηταν ο λογος που μπηκα βεβαιως βεβαιως επειτα ιεραποστολικη σταση οπου εριξα και το σπερμα μου.
Τα συναισθηματα αναμικτα μπορω να πω καθως για δεκα ευρω δεν δυσανασχετισε καθολου οπως επισης ρωτησε για τσιμπουκι με η χωρις προφυλακτικο για τοιυς ενδιαφερωμενους αφου οι περισοτερρες προσπαθουν να αποφυγουν μερικες εξτρα κια καλα υπηρεσιες που προσφερουν,για μενα μια φορα ηταν αρκετη και προχωραμε παρακατω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.294
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2012
μουναρα η βικτωρια...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1