Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σύμφωνα με ένα αρχαίο ρητό ο επιμένων νικά κ αυτό μάλλον ισχύει κ για τους μπουρδελιάρηδες… Ο λόγος που το αναφέρω αυτό είναι φυσικά η μεταστροφή της τύχης μου μιας κ μέχρι τώρα έχω βαρεθεί να πηγαίνω με ξεπέτες…

Αυτή τη φορά επειδή δεν βρήκα κάτι αξιόλογο στα περισσότερα σπίτια, είπα να μπω κ σε μερικά που επειδή σχεδόν πάντα φιλοξενούν είτε ξεπέτες είτε άσχημες είτε κ τα δύο, αποφεύγω να μπαίνω… Μπαίνοντας λοιπόν στο συγκεκριμένο περίμενα να δω καμιά Σακίρα, καμιά Σορένα (αν θυμάμαι καλά τα ονόματα) αλλά προς μεγάλη μου έκπληξη βγαίνει μια πολύ γλυκιά κοπελίτσα ονόματι Λίνα, εκ Ρωσίας ορμώμενη… Ψηλή, με κοντά ξανθά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο πολύ γλυκό κ χαμογελαστό επίσης, αδύνατη με μικρό κ ωραίο στήθος… Κ με την εμφάνιση της αλλά κ με τον πολύ γλυκό της τρόπο με έπεισε να περάσω μέσα…

Κατόπιν ολιγόλεπτης αναμονής έρχεται κ λόγω άγνοιας Ελληνικών οι συστάσεις μας έγιναν στα Αγγλικά τα οποία κ ψιλοκαταλάβαινε… Αρχίζει τα προκαταρκτικά τα οποία περιελάμβαναν φιλιά σε όλο το σώμα κ ειδικά στις ρώγες τις οποίες έγλυφε κ ρουφούσε με μανία… Αν κ δεν θυμάμαι να ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό ξεκίνησε την πίπα χωρίς πλαστικό με αρκετά καλές επιδόσεις…Λόγω αυξημένης καύλας τη δεδομένη στιγμή δεν τη σταμάτησα (μιας κ ποτέ δεν κάνω ακάποτα). Κατόπιν παρότρυνσης μεν , με μεγάλη όρεξη δε , έγλειψε τις μπάλες μου για αρκετή ώρα κ στη συνέχεια συνέχισε την πίπα αφού έβαλε πλαστικό…

Παίρνοντας αυτή την πρωτοβουλία ανεβαίνει από πάνω μου κ αρχίζουμε το ματς… Αρκετά καλή στάση κ πολύ καλή συμμετοχή. Λείαν συντόμως κάνει μια απότομη κίνηση κ φέρνει τα πάνω κάτω στην κυριολεξία… Εγώ από πάνω κ αυτή από κάτω… Κ πάλι πολύ καλή στάση κ φοβερή συμμετοχή. Πότε με τράβαγε κοντά της, κ πότε με φιλούσε κ με χάιδευε στο στήθος. Προς το τέλος τη γύρισα στα 4 όπου δυστυχώς τοποθετήθηκε με τα πόδια κλειστά ανάμεσα στα δικά μου αλλά επειδή τα πράγματα είχαν πάρει το δρόμο τους το τέλος δεν άργησε να έρθει με εμένα να γέρνω επάνω της για να στραγγίξω…

Σε γενικές γραμμές μια πάρα πολύ καλή συνουσία με μια κοπέλλα κ αρκετά όμορφη αλλά κ με φοβερή όρεξη για να με ευχαριστήσει… Φεύγοντας η τσατσά με σταμάτησε κ με ρώτησε πως είναι η κοπέλλα μέσα μιας κ είναι καινούρια κ θέλει να ξέρει… Της απάντησα φυσικά ότι πέρασα πολύ ωραία πράγμα που θα πω κ σε όσους από εσάς μπήκατε στον κόπο να διαβάσετε αυτή την κριτική… Φυσικά κ τη συστήνω ανεπιφύλακτα…

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίνα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2012
παιχτη λες μια με καρε σχεδον μαλλι η μαλλον να το θεσω σωστα με χαιτη πισωΓλώσσα στο κατω οικημα με ενα κοκκινο διχτυωτο κορμακιΧμμμ;φαινεται αρκετα καλο κομματι αν ειναι δυναμη και μεσα να περασωΜεγάλο χαμόγελο
31 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτή λέω παίχτη...Μια χαρά δυναμική είναι...

Μπες κ άμα δεν σου αρέσει δέχομαι οποιαδήποτε παράπονα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2