Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατάθεση το Σαββατόβραδο 28/01/2012 μετά τις 21,00 η ώρα !
Στέλλα από Αλβανία ! Περιγραφή της κοπέλας και τα προγράμματα της δείτε στην 1η κριτική .
Πήρα αυτή την φορά το πρόγραμμα των…
.. 150 ευρώ για μια ωρα !
Αφού πλήρωσα τον οβολό μου τα 150 ευροπουλα μπήκα στο δωμάτιο !
Μπήκε στο δώμα όπως την γνώρισα την 1η φορά χαμογελώντας .Χαμόγελο
Η Στέλλα στην αρχή με ξεκίνησε με χάιδια και αγκαλιές στα όρθια μετά συνεχίσαμε στο κρεβάτι , άρχισε με την ακαποτη πίπα και τα καραμπαλινκ κάναμε το 69 δεν χόρταινα να την γλύφω το τρυφερό μουνακι της και αυτή συνέχισε την ποθιαρικη πίπα της και το σπέσιαλ καραμπαλικ κάναμε παλι ολες τις στάσεις έβαζα δάκτυλα στο κωλαρακι της λίγο με άφηνε και στο μουνακι της να τις το δακτυλιαζω.
Με γλύφε τα αυτιά της ρώγες μου και με δωνε και γλωσοφιλα.
Μετά από κανα μισάωρο τέλειωσα χύνοντας στο καυλιαρικο μουσκεμένο μουνακι της .Χαμόγελο
Αφού πλύθηκα στο νεροχύτη κάναμε ένα μικρό διάλειμμα 5 λεπτών μουχαμπετι και πήγαμε για 2ο γύρο.Κουλ
Ξανά με πήρε ακαποτη πίπα , 69 χόρτασα να γλύφω μουνακι και το σώμα της κάναμε πάλι και τα συνήθη στάσεις , με δίνε και παθιάρικα γλωσοφιλα στο ενδιάμεσο , ήθελα να την γαμησω και το κωλαρακι της στην αρχή δεν ήθελε μετά με είπε λίγο αφού άλλαξε καπότα την γαμησα την καυλα κωλοτρυπιδα της . Έβγαζε κραυγές σκίσε με μωρό μου , αγάπη μου αχ τι γλυκός που είσαι .
Μετά με βγάζει την καπότα πλησίαζε το παρα πέντε τέλειωνε και η ώρα με παίρνει λίγο ακαποτη πίπα με γλύφει και τις μπάλες μου και με το κάνε λίγο χειρονακτικά μετά με λέει βάλτο πάνω στις καυλωμένες ρώγες , έβαλα πάνω στο ένα βυζί στην ρώγα της στην πουτσοκεφαλη μου και με λέει χύσε τώρα μωρό μου και χυσα , μετά αφού με σκουπιστήκαμε , με δώσε ξανά γλωσοφιλα με αγκάλιασε και με είπε σε περιμένω να ξαναρθείς .Χαμόγελο
Την Ξανά τίμησα και την Κυριακή 29/01/2012 πριν πάω για Δράμα αλλά με ακαποτο τσιμπουκακι και 69 πάλι με δώσε γλωσοφιλα το μωρό !ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Πάντως με βγάλε GFE γούστα το μωρό , που δεν το περίμενα φυσικά να με τα κάνει αυτά.
Θα το ξανατιμησω το μωρό το άλλο ΣΚ να δούμε και πως θα νε πρώτα ο καιρός .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού