Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κυριακή 29/01/2012 μπουρδελοτσαρκα μετά τις 18,30 στα ροζ σπιτάκια της Δράμας !
Το πρώτο που επισκέφτηκα ήταν το Παπαργυρη 14. Είδα έφερε μια καινούργια κοπέλα την Αλεξία όπως με την σύστησε η Τσατσα.
Η Αλεξία Ελληνίδα , δεν είναι και όμορφη είναι μικρη 23-25 χρονων μελαχρινή 1,60 μ. νταρντάνα με μεγάλα τιτς , χωντροκωλη και άχαρη, κάνει μόνο απλό ούτε ισπανικό παρόλο τα μεγάλα τιτς !
Κατάθεση έγινε των 30 ευρώ άλλο πρόγραμμα δεν κάνει.
Στο κρεβάτι δυσκολευόταν στις στάσεις έλα στα 4 με έλεγε ιεραποστολικό δεν τις πολυάρεσε άσε που κρύβε με τα χέρια τα μεγάλα βυζιά της να μην χαλάσει η παρθενία των βυζιών όχι μην τα πειράζεις ποναει πολύ απαλά να τα χαϊδεύεις μου λεγε. Μην τα γλύφεις τις ρώγες μου τι είσαι μωράκι να σου δώσω γάλα , μόνο οι μπέμπηδες ροφάνε τις ρώγες .
Αν είναι να ξέρα να πέρνα ένα πούπουλο να στα χάιδευα τις βυζαρες σου πλάκα με κάνεις …!
Από εδώ από κει μόνο χούφτωνα την χωντροκωλαρα της στο γαμησι πάνω αυτό κάτι ήταν από το καθόλου.
Ούτε δάκτυλα με άφηνε ούτε τιπτς άλλο. Η πίπα της ήταν σχεδόν χάλια !
Βαριέται το κορίτσι που ζει εδώ με το ζόρι να βγει από την Κουζίνα να πάει στο σαλόνι στην υποδοχή !
Τέλος πάντων με τα χίλια ζόρια έχυσα στα 4 την στάση μετά από πολύ πάλη , με παίδεψε όμως μη το ένα μη το άλλο !
Παρόλο που δεν σε χτυπά την πόρτα η τσατσα δηλ.. έχεις άνεση χρόνου μέσα στο δώμα αν και η κοπέλα έβγαζε και γούστα θα την προτιμούσα .Αλλά δυστυχώς δεν…
Ζόρικες οι Ελληνίδες τελικά !Money Mouth
Εγώ πάντως δεν θα την ξανατιμησω αν κάποιοι είναι φαν με τις Ελληνίδες και νομίζουν ότι αυτά που τους κάνουν ευχαριστιούνται ας πάνε !

Κριμα τα 30 ευρωMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2012
φανταζομαι αν γυρισει ποτε η Ελλαδιτσα στις εγχωριες πουτανες,οπως τον παλιο καιρο,τι αγγουρια εχουμε να φαμε στα μπουρδελα...ουτε το γαμισι δεν θα μπορουμε να ευχαριστηθουμε....Money MouthMoney Mouth
Οποτε μου τυχε Ελληνις πουτανα,ιδια κατασταση με τον αξιοτιμο koyklakis βιωσα...Λύπη
31 Ιανουαρίου, 2012
δικιο εχεις dimmits απλα εκανα ενα τεστ ντραιφ να δω μηπως αλλαξε αυτη η κατασταση αυτη στις Ελληνιδες αλλα δυστυχως Money Mouth
εμ οπως με τα ειπες αμα μπει κι Ελλαδα στην δραχμουλα βλεπω μια μια να την κανει στην χωρα της οποτε θα μας μεινουν τα ελληνικα ΙΚΕΑ ΛύπηΛύπηΛύπη
ηδη φευγει μια απο διπλανο σπιτακι μια σταθερη αξια , εφυγε και η Τατιανα η ρωσιδα απο αυτο το σπιτακι και φερνουν μονο μπαζολες...Λύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2