Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
κανω τσαρκες στα μπουρδελα 20 χρονια περιπου αλλα τετοια περιπτωση δεν μου εχει ξανατυχει...την κοπελα την εχουν περιγραψει πολλοι με ακριβεια η γνωστη κοκκινομαλα με το κοντο αγορε μαλι αδυνατη σχετικα με μικρο βυζι και ηλικια 30-35 πανω κατω..δεν ειχε κανεναν να περιμενει στο σαλονι οταν μπηκα και μου εκανε παραπονα για την κριση και τετοια και με παρακαλεσε να μπω΄΄ κοιτα λεω που φτασαμε που πριν μερικα χρονια εμπαινες σε σαλονι και δεν χωραγες΄΄και επισης μου λεει αντε σημερα εχω κεφια τηα τα κανουμε ολα,και κωλο ρωταω και κωλο μου λεει...μπαινω δωματιο και ερχεται μετα απο λιγο μες την καλη χαρα τη ωουταω και αρχιζουμε τα γλωσοφιλα και τα χουφτωματα με ειχε καυλωσει αρκετα εκεινη τη στιγμη μου βαζει λαστιχο και παει να αρχισει πιπα παραληλα ακουγεται η τσατσα απ το σαλονι να διαφημιζει ακαποτο και τη σταματαω πωτωντασ τη αφου κανεις ακαποτο εμενα γιατι μου εβαλες καποτα?λκαι αρχιζει ενασ τσακωμος πουτανας και τσατσας η μια στο σαλονι και η αλλη στο δωματιο ειχε γελιο παντως...με τα πολλα παει να μου βαλει καποτα τη σκιζει..φερνει δευτερη την ξανασκιζει της σπαει και ενα νυχι..ρε πουστη λεω τι γινεται..παρ ολα αυτα ημουν ακομα καυλωμενος της λεω θελω να σου σκισω τον κωλο και τι κανει ρε παιδια...παει να τον καρφωσει στην κωλοτρυπιδα χωρις καποτα την προλαβα στο παρα τσακ τι κανεις εκει λεω χωρις καποτα????εχω καθαρο κωλο μου λεει δεν θελεις??οχι λεω πας καλα??βαζει την 3 καποτα και τη γαμησα σε δυο στασεις ιεραποστολοκο και στα 4,εχυσα με μαλακια πανω στις τρυπες της ενω ελεγε ποσσο ζεστα ειναι..πληθηκε και εφηγε σφαιρα ενω μου προτεινε να βρεθουμε σε ξενοδοχειο για πιο πριβε καταστασεις!συμπερασμα..τρελοκομειο και καυλιαρα δεκτικη σε παιχνιδια και δαχτυλιασματα αλλα αυτο που πηγε να τον βαλει ετσι στον κωλο με προβληματισε..δεν ξερω αν θα ξαναπαω γιατι κανω και πολλεσ μαλακιες αλλα η υγεια μετραει περισσοτερο απο ενα καλο γαμησι..αυτα παιδες τα συμπερασματα δικα σας!!!η επισκεψη εγινε πριν καμια εβδομαδα το μεσημερακι..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2012
χαχαχαχαχαχαχα
ρε τυπε αφου η κοπελα σου ειπε οτι εχει καθαρο κωλο γιατι εβαλες λαστιχο???
C
COBRA1986
28 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: χθες στις 12:19
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 16:11
28 Ιανουαρίου, 2012
το 3 εμφανιση πολυ δεν ειναι;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3