Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα δευτέρας προς τρίτη στις 00.55 , την Μπάρμπορα την έχω βάλει στό μάτι πολύ καιρό ,είναι για μένα το απόλυτο ζυμαράκι πιπίνι , φοράει συνέχεια πολύ σέξι σετ εσωρούχων ,είναι πολύ λεπτή με ωραίο στητό στήθος μεγάλο για το σωματότυπο της άλλα όλα τα λεφτά είναι το ολοστρόγγυλο και πεταχτώ κωλαράκι της ,είναι 20 χρονών απο την Βουλγαρία ,σήμερα δεν ξέρω πως της κόλλησε και έλεγε συνέχεια στο σαλόνι ι χα(πως έκανε ο λαζόπουλος στους 10 μικρούς μήτσους? ένα τέτοιο πράγμα) ήρθε στο δωμάτιο αμέσως και δεν είχα βγάλει ούτε το παντελόνι με ρώτησε πως με λενε και μου είπε ότι έχω ωραίο όνομα ,ξάπλωσε στο κρεβάτι άνοιξε τα πόδια της το ένα το σήκωσε ψηλά και όση ώρα έβγαζα και τα υπόλοιπα ρούχα μου έπαιζε το μουνάκι της ,όταν ξεντύθηκα την πλησίασα και έτσι όπως ήταν άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της ενώ αυτή τσιμπούσε της ρόγες της ,μετά ξάπλωσα και την ανέβασα απο πάνω μου άρχισε να με φυλάει στον λαιμό κα κατέβαινε προς τα κάτω όπου και πέρασε το προφυλακτικό στον ήδη τουμπανιασμένο πούτσο μου , πίπα πολύ ωραία με χτυπήματα του πόύτσου στην γλώσσα και το μάγουλο της ενώ έπαιζε με το μουνάκι της,πρώτη στάση αυτή απο πάνω όπου έτσι ελαφριά όπως ήταν την είχα πιάσει απο τα κωλομέρια και στην κυριολεξία την σήκωνα και όταν την κατέβαζα την κάρφωνα...μετά ιεραποστολικό για να γλύψω τα βυζάκια της εκεί διαπίστωσα ότι εκτός απο πολύ σέξι σωματάκι είναι και γλυκούλα (θα την ερωτευόμουν)μετα απο δικιά της πρωτοβουλία την έστησα στα τέσσερα , πολύ καλή στάση σώματος (είναι και απίστευτα ευλύγιστη)πότε να τουρλώνει το κωλαράκι της πότε να μην κουνιέμαι καθόλου και να γαμιέται αυτη στον πούτσο μου πηγαίνοντας μπρος πίσω ,μετά απο ένα πολύ δυνατό πισοκωλλητο ήρθε το τέλος ενω καθώς έχυνα μου έλεγε έτσι μωρό μου βγάλτα όλα μωρό μου , σηκώθηκε μου έδωσε ενα πεταχτώ φιλί φώναξε πάλι ι χα και αποχώρησε....θα ξ ανατιμηθεί σίγουρα αν και δεν κάνει ούτε ακα ούτε κώλο...να πώ για μια άλλη μια φορά ότι το συγκεκριμένο σπιτάκι φέρνει κατά καιρούς πολύ αξιόλογα τεμάχια αλλά τα πολυ μικρά δωμάτια που διαθέτει με αποτρέπουν να περάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.043
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2012
Ναι ειναι καυλα η μικρα!!
25 Ιανουαρίου, 2012
τελικα αυτη ειναι η λαουρα απο φ71 ισογειο παλιοτερα,η μελαχροινη που
τουρλωνει το κολαρακι;
25 Ιανουαρίου, 2012
τα δωματια ειναι λιγο πιο μεγαλα απο διφυλλη ντουλαπα... ενα κρεβατι και η πορτα ανοιγει με το ζορι
25 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτη ειναι χαρντκορας
απ οτι φαινεται εστρωσε,γιατι την ειχα παρει στις αρχες της και μ ειχε ξεπεταξει...
25 Ιανουαρίου, 2012
ωραιο μωρο αλλα επρεπε να'χει παρει συνταξη τωρα,παντως
στο φ71 οταν την επερνα ηταν ξεπετα τελειως και μαλακηστηρι...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5