Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διδύμου 18. Εκεί η ευγενική τσατσά παρουσίασε την Αντριάννα όπου 45άρα, με καλό σώμα για την ηλικία της, μεγάλα βυζιά σιλικόνης, κοντό σχετικά μαλλί-μάλλον περούκα,χαμογελαστή, τα κάνει όλα εκτός από πρωκτικό, με 20 Ευρώ.Είναι εμφανής η ομοιότητά της με τη Μαρία Ιωαννίδου (τη πρώην σύζυγο του Φ.Γερμανού).Δεν το λέω για να θίξω φυσικά τη συμπαθή κυρία, απλά για να καταλάβετε πώς είναι περίπου η Αντριάννα. Το δωμάτιο δεν θα ΄λεγα ότι είναι καλό. Δεν το είδα βρώμικο ιδιαίτερα, τα σεντόνια καθαρά ήταν, αλλά όλα ήταν τόσο παλιά που σε ξενέρωνε κάπως.Το πάτωμα,τάπητας μάλλον, σε μερικά σημεία βούλιαζε (!).Μια οθόνη έπαιζε τσόντα αλλά στη μισή πλευρά καθότι η υπόλοιπη είχε χιόνια. Η "κοπέλα" ήρθε μετά από λίγο.Φιλική κι ευγενική.Γδύνεται και της λέω να αρχίσει πρώτα ένα καλό γλύψιμο.Με ρώτησε αν θέλω καπότα, και είπα ναι.Αρχίζει πρώτα φιλιά στο σώμα και κατεβαίνει προς τη μεγάλη περιοχή.Γλύφει γλυκά μπαλάκια και πέριξ, όπως κάνει και γλυφοκώλι! Πρώτη φορά που μου έκαναν και ομολογώ πώς δεν βρήκα και τόση ηδονή Χμμμ;. Βάζω προφυλακτικό και αρχίζει μία ωραία και περίτεχνη πίπα.Μετά από λίγο τη σταματάω για το κυρίως πιάτο.Τη γυρίζω για πισωκολλητό και αρχίζουμε.Η χρήση της κρέμας μείωνε την ευχαρίστηση της επαφής αλλά η θέα του πολύ καλού κώλου για την ηλικία της, αντιστάθμιζε λιγάκι την κατάσταση.Λίγα επιφωνήματα,και αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό. Εκεί κρατήσαμε αρκετά σ'αυτή τη στάση, με αγκαλιές, σπρωξίματα, φωνούλες ηδονής σε σημείο μάλιστα να χύσει.Αλήθεια ή ψέμματα δεν ξέρω, ήταν πολύ ρεαλιστικό όμως.Κάτι ακαταλαβίστικα μάλιστα πιθανόν στα Ρωσικά συνόδευσαν το τελείωμά της.Μετά από λίγα λεπτά βγάζω το προφυλακτικό και αρχίζουμε ισπανική.Η εκσπερμάτιση ήρθε στα βυζιά της, στο λαιμό, και λίγο στο πρόσωπο. Αφού στραγγίξαμε, σκουπιστήκαμε, μου είπα τα κλασικά κοπλιμέντα και αποχώρησε ευγενικά.Περίεργη περίπτωση κοπέλας όσον αφορά λίγο τον τρόπο που μιλάει, πρόθυμη στο κρεβάτι, φιλότιμη, δεν λέει σε τίποτα όχι πλην του πρωκτικού, αν ήταν λίγο καλύτερος ο χώρος μάλλον θα ξαναπήγαινα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
11
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού