Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και οι καύλες βρισκόντουσαν σε προχωρημένο επίπεδο αποφάσισα να κατέβω Αθήνα, προκειμένου να τις σβήσω. Στο 16Α ήταν η Κατερίνα όπως σχεδόν κάθε απόγευμα. Αναμονή περί τα 10 λεπτά και η κοπέλα βγήκε στο σαλόνι, αφού φιληθήκαμε σταυρωτά κατεθεσα το γαλάζιο οβολό και μπήκα στο γνωστό δωμάτιο με τα νερά.

Το Κατερινάκι δεν άργησε καθόλου μπήκε φουριόζα και χωρίς καθόλου κρέμα, αφού της το είχα ζητήσει. Τη ρώτησα γιατί δεν απάντησε στο μήνυμα μου για να τα πούμε εκτός και μου είπε πως δεν γουστάρει τα μηνύματα μόνο να την παίρνουν τηλέωνο έτσι ώστε για να κανονίσουμε μία καλή βίζιτα.

Στα του αγώνα. Πολλά και βαθιά φιλιά. Πίπα υγρή και σάλιωμα έντονο στα αρχίδια όπου με έφηνε να πασπατεύω το μουνάκι αλλα και την πίσω τρυπούλα. Το γκρόβερ το δουλεύει αρκετά από ότι κατάλαβα γιατί ήταν αρκετά χαλαρή. Αλλαγή τριών στάσεων και χύσιμο στο μουνάκι με έντονους αλλαλαγμούς από πλευράς μου.

Μου έκανε εντύπωση όι δεν βιάστηκε καθόλου ενώ μόλις τελείωσα δεν έφυγε από το δωμάτιο, παρά κάθισε και μου χαϊδευόταν. Την έχω σαν στανταράκι μετά την Νταϊάνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
fideboras
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
120
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2012
'' Μου έκανε εντύπωση...''

Από τη στιγμή που ''... να τα πούμε εκτός ...'' για ''...να κανονίσουμε μία καλή βίζιτα''
Είναι φυσικό, δεν έπρεπε να σε εντυπωσιάζει, είσαι ένας καλός πελάτης της.
1 στα 4 Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1