Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
σήμερα είχαμε πάλι σύναξη συναγωνιστών για βόλτα , λίγο πριν συναντηθούμε πέρασα για να πετύχω την Ευα ,σύμφωνα με την τσα τσα αυτη την βδομάδα θα δουλεύει βραδινή στη θέση της άννας ,στη θέση της μιά κοπέλα στο στύλ της ευας με ελάχιστα ποιο μεγάλο στήθος. έλενα λοιπόν 25 χρονών απο ρουμανία ξανθιά κοντά στο 1.70 λεπτή με ωραίο στητό βυζί κωλαράκι (που δεν δίνει)πόλυ ωραίο δυο τατουάζ το ένα είναι χαρακτηριστικό είναι μέγαλο κάτι σαν λουλούδια αριστερά πολύ χαμηλά στην κοιλιά της και μουνάκι ξυρισμένο όπου έχει αφήσει μιά γραμμούλα λέπτη πάνω απο αυτό.μπαίνει στο δωμάτιο και με ρωτάει να έχω πλύνει τα χέρια μου ,όταν της είπα ναι χάρηκε πολύ , της είπα ότι τώρα όμως είναι παγωμένα και πρέπει να τα ζεστάνω και της χούφτωσα τα κωλομέρια , καθώς ήμουν καθιστός στήν άκρη του κρεβατιού με καβάλησε και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και στο στήθος τα γλωσσόφιλα τα απέφευγε ,την ξάπλωσα στο κρεβάτι και την άρχισα στο γλύφωμούνι κάτι που έδειξε να της αρέσει πολύ ,μετα με ξάπλωσε την ρώτησα για ακα πίπα και είπε όχι δεν κάνει κανένα έξτρα και με ρώτησε καλά δεν φοβάσαι ,μου είπε ότι δουλεύει σε κάποιο στούντιο κοντά και πέρνει 30 ευρώ γιατί δεν κάνει κανένα έξτρα ,
πέρασμα προφυλακτικού λοιπόν και πιπα αρκετά καλή χωρίς χέρι ,έβαλε λίγη κρέμα στο μουνί της και ανέβηκε από πάνω με αυτή να δίνει τον ρυθμό πότε γρήγορα και πότε ποιό αργά, μετά την σήκωσα στα όρθια κάτι που της άρεσε , μετά την έστησα στα τέσσερα όπου ήρθε και το τέλος ,ένα τυπίκο γαμήσι που δεν το κλαίς το 20αρι ,έχει και το σώμα που μου αρέσει μια χαρά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.400
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2012
η επίσκεψη έγινε σήμερα στις 19.35
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1