Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μετα την υπερβολικα γλυκια για τα γουστα μου νταρια,ηθελα κατι αλμυρο για να ρθω στα ισα μου...
...δηλαδη ενα μιλφ...

τη νατασσα τη βλεπω καθε πρωι στο περδικα το αριστερο και προσπαθω εδω και καιρο να θυμηθω απο που την ξερω.δυστυχως δεν εχω καθολου καλο πορνομνημονικο...
ο ντερτυ την ανεφερε προχθες ως ναταλι,που δουλευε και αλκαμενους...και οταν το διαβασα πιστεψα οτι ειναι η ναταλι που ειχα παρει στο αλκαμενους 113 το καλοκαιρι και απο κει τη γνωριζα...
δυστυχως εκανα λαθος...

προκειται για το μιλφ με την ξανθια περουκα και το τατου μινιμαλιστικης αισθητικης στο αριστερο μπρατσο...

ερχεται στο δωματιο και ακολουθει ο παρακατω διαλογος...

-που χαθηκες μωρο μου?(προφανως νομιζε οτι της ειμαι γνωστη φυσιγνωμια ως παλιος πελατης της κι οχι επειδη με βλεπει καθε μερα στο σαλονι χωρις να περναω)
-απο αλλου σε θυμαμαι.δουλευες αλκαμενους?
-οχι.αλκαμενους δεν εχω δουλεψει.αλκιβιαδου εχω δουλεψει.

οπα,λεω,την καναμε τη μαλακια!
εκεινη τη στιγμη εβγαλε και το σουτιεν της και τρωω φλασια οτι ειναι τρανςMoney Mouth
δεν ξερω πως μου ρθε...λιγο το πολυ μικρο στηθος της,λιγο η περουκα,λιγο το πορνοενστικτο...παντως μου κολλησε στο μυαλο οτι δεν ειχε γεννηθει γυναικα...

ξενερωσα ασχημα κι ενω ειχε αρχισει να μου κανει προκαταρκτικα,σκεφτομουν να τη διωξω...
τελικα δεν την εδιωξα...

(εντωμεταξει ειμαι τοσο μαλακας,που η αλλη ναταλια που λεω ειχε 3αρι στηθος πεσμενο ,ενω αυτη ειχε πολυ μικρο στηθος,πως μου κολλησε οτι ειναι οι ιδιες δεν ξερωΘυμός)

στην αρχη,ενω ειχα μπει με καυλες,ο πουτσος δεν ελεγε να σηκωθει με τιποτα,αλλα τελικα χαλαρωσα και ηρθε η ανορθωση...
στην πιπα το παλευει και γλειφει και μπαλακια...

οταν την εβαλα ιεραποστολικα ,για να δω το μουνι,μου φανηκε κανονικο και μαλιστα ομοφοΕμμμμοποτε δεν ξερω...μαλλον μαλακιες λεω,εχει γεννηθει γυναικα...
στο σεξ δεν τσουλαγε το πραγμα και αφου ειχαν περασει καμποσα λεπτα,την εβαλα παλι να μου γλειφει @@ και να τον παιξω να χυσω...ενω μου χαιδευε και τον κωλο...
καπου εκει καυλωσα και ηθελα να ξαναγαμησωΓλώσσα
της ειπα για πισωκολλητα,στραβωσε λιγο(με το δικιο της,εδω που τα λεμε),αλλα στηθηκε...
πως στηθηκε ομως?Money Mouthοσο πιο στραβα γινεται και με ολη τη χουφτα της να μου κραταει τον πουτσοΘυμόςεσπρωχνα εγω παρολαυτα και οταν ειδα οτι δε θα χυνα την ξαναβαλα στην ιδια θεση πιπας...οπου και τα καταφερα...

η μουσικη ειχε δυναμωσει ηδη 2-3 φορες...
η νατασσα φευγοντας μου πε μια κορυφαια ατακα!
-μηπως εχεις 5 ευρω?
-γιατι?
-γιατι κατσαμε πολυ παραπανω
-μπα,δεν εχω
-10?(Money Mouth)
-μπααα...

καλα τι περιμενε?οτι θα της εδινα?Money MouthMoney MouthMoney Mouth

κι ενω εχω μεινει στο δωματιο και ντυνομαι ,ενω ακομα σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω απο που την ξερω...μου ρχεται η εμπνευση!Μεγάλο χαμόγελο
ειναι η στελλα απο αλκιβιαδου(δεξια πορνοπορτα δουλευε κυριως),που επαιζε ντουετο με την ανιτα "ασε μας ρε" κλανιτα,μπεμπε λιλυ...ειμαι 96% σιγουρος!

πηγα στην κουζινα να τη ρωτησω ,για να το επιβεβαιωσω,αλλα η κοφτη απαντηση της ηταν "με λενε νατασσα και γνωριστηκαμε σημερα"

(τωρα μ αυτα που ειπα,αν διαβαζει θα καταλαβει ποιος ειμαι ,αλλα τι να κανουμε)

σε γενικες γραμμες δε μπορω να πω οτι ηταν ξεπετα...περναει τη βαση(ισα ισα)...δεν εφταιγε αυτη αλλωστε για το σκαλωμα που εφαγα...

δεν ξαναπερναω ουτε απεξω βεβαια απ το μπουρδελακιMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2012
gia na foraei perouka exei ton logo tis-as tin prostateusoume loipon k oxi na tin logokrinoume-(den xeroume ti anagkes exei o kathenas mas)-to traveli den xero pos to eides..???xaxaxxaxa-apla einai milfaki..
22 Ιανουαρίου, 2012
ναι οντως για να ειναι εκει εχοντας παει μεταθεση απο αλκιβιαδου 16β καιγ σημαινει οτι προσπαθει να επιβιωσει
23 Ιανουαρίου, 2012
πρωτη φορα ακουω στο ακυρο χωρις εξτρα γκομενα να ζηταει λεφτα.απιστευτη ξενερα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3