Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
δεκα παρα πεντε το πρωι,χτυπησα καρτα στο μεταξουργειο,αφου απ τις καυλες(που μου προκαλεσε χθες η ειρηνη)δεν εκλεισα ουτε 3 ωρες υπνου...

τα μισα σπιτακια δεν ειχαν ανοιξει ακομα και πηγα στο εν λογω,για να βρω τη νταρια,που την εχω τιμησει αλλες 2 φορες οταν ειχε πρωτοξεκινησει...

10 ευρω ανακοινωθηκε η τιμη...

η νταρια ειναι ενα πολυ νεαρο,χαριτωμενο,δροσερο καστανοαξανθο κοριστσακι με ωραιο κορμι και λευκο δερμα...
πολυ γλυκια και ομορφη κοπελα,μου φτιαξε τη διαθεση το χαμογελο της και τα φρεσκολουσμενα ανακατα μαλλακια τηςΧαμόγελο

κανει απλο προγραμμα και ανακοινωνεται και 69(δεν το δοκιμασα)

στο δωματιο ικανοποιητικη,χωρις να ναι τιποτα ιδιαιτερο ομως...
το παλευει παντως και ειναι συνεργασιμη...

διεκρινα μια ελαφρα βιασυνη σε καποια στιγμη:eyerollΛύπηοχι ενοχλητικη),η οποια δεν ενισχυθηκε αφου δεν αργησα ιδιαιτερα και να τελειωσω...

το οτι τα σεντονια δε μυριζαν απορρυπαντικο στις 10 το πρωι,με κανει να υποθετω οτι δεν αλλαζονται καθε μεραΘυμός

μια καλη επιλογη η νταρια για την περιοχη,κυριως για οσους δεν εχουν ιδιαιτερες απαιτησεις απο αποψη συμμετοχης,αλλα δινουν περισσοτερο βαρος στην εμφανιση και τη μικρη ηλικια της κοπελας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2012
''το οτι τα σεντονια δε μυριζαν απορρυπαντικο στις 10 το πρωι,με κανει να υποθετω οτι δεν αλλαζονται καθε μερα''

Μπορεί να μην έχεις ''καλο πορνομνημονικο'' αλλά σίγουρα είσαι παρατηρητικός και έχεις αντίληψη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1