Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
μεσημερι 1και10 περναω μια βολτα απο αγκυρας και συνανταω μια παλια γνωστη και πολυ ωραια γκομενα που ελειπε εδω και καποιους μηνες γαμω τα σωματα την βαλερια πρωην μιλανα δε το σκεφτομαι και πολυ και περναω.Που να φανταστω την εξελιξη μπαινει μετα απο λιγο η μιλανα λιγομιλητη οκ οπως παλια της λεω να βγαλει τις μποτες που φοραγε και αρνειτε καλα λεω προχωραμε και αυτη ξαμπλωνει και με κοιταει σαν απαθεις ζομπι μενω μαλακας περναει κανα δυο λεπτα τη χουφτωνα αυτη εκει τιποτα διαθεση μηδεν πτωμα μου βαζει προφυλακτικο και κανει μια απο τις χειροτερες πιπες που μου εχουν κανει.Αγανακτησμενος και βλεπωντας οτι δεν την διωχνω φυγε της λεω αστο καλιτερα.Πρωτη φορα σε μπουρδελο νιωθω οτι οτι προκειτε να γαμησω οχι απλα κομοδινο αλλα αιχμαλωτη πολεμου πραγματικα μεγαλη απογοητευση δε το περιμενα τοσο πολυ χαλια και προκειτε για αρκετα καλο κορμι κριμα μακριαααα μαγκες απλα θα πεταξετε20ευροπουλα αν πατε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2012
Φίλε μου καλέ, εγώ τα είδα όλα, όπως βλέπεις και σε παλαιότερη κριτική μου.
Είναι το σπίτι που οι περισσότεροι δεν γαμάνε κάν........................ρώτα και εμένα !
24 Ιανουαρίου, 2012
καλησπερα αστα να πανε πολυ απογοητευση πολυ χαλια να πανε απο κει που ηρθαν πραγματικα απο τις χειροτερες εμπειριες δε το περιμενα
19 Φεβρουαρίου, 2012
διαφωνω εγω την τιμησα σημερα και ηταν τελεια, πολυ GFE, ευτυχως που δεν ειχα διαβασει την κριτικη
29 Φεβρουαρίου, 2012
καλησπερα φιλε steven_1 σεβαστη η διαφωνια σου αλλα εγω περιεγραψα την εμπειρια μου με την βαλερια η πρωην μιλανα τωρα αν η κοπελα μια ετσι μια αλλιως τι να πω αβυσος η ψυχη της πουτανας παντως υπαρχουν και πολλες αλλες φολες προσοχη καλα και ευστοχα γαμησια
27 Απριλίου, 2012
Εσύ δηλαδή στη δουλεία σου έχεις πάντα 100% απόδοση; Ποτέ δεν έχεις επηρεαστείτε από άλλους παράγοντες;

Πήγα σήμερα, και έκανα από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου...
Q
Quasimodo
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5