Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δυο κοπελιτσες σημερα το πρωι και η τσατσα που φιλοδοξει να πουλησει και ψυγειο σε Εσκιμωο. Επελεξα τη Μπαρμπαρα μελαχροινακι,με τσαχπινικο μουτρακι, αδυνατη με ομορφο στηθος και ρογα που γινεται καγκελο. Σχετικα κοντουλα αλλα με πολυ ομορφο κορμι και στρογγυλο μικρο κωλαρακι. Η αλλη κοπελα πιο ψηλη με καλο κορμι επισης αλλα εδειχνε καπως σαστισμενη ειδικα οταν η τσατσα τις εσπρωχνε πανω μου να με χουφτωσουν.
Γενικα περασα καλα, η κοπελια ειναι αρκετα ευχαριστη με χιουμορ και καλη διαθεση. Ηρθε σχεδον αμεσως στο δωματιο , γδυθηκε και αρχισα να την χαιδευω και να την φιλαω στο λαιμο και στο στηθος που αντεδρασε αμεσα. Χωρις σχεδον τιποτα αλλο απο μερους της μου περασε προφυλακτικο σε χαλαρο οργανο για να ερθει η δικη μου παρατηρηση ... μα βρε κοριτσι μου κανε το να σηκωθει πρωτα και η μαεση δικη της απαντηση .... τωρα θα σε φτιαξω καλα. Εφερε το σωμα της σε σημειο να μπορω να την χαιδευω και αρχισε μια ομορφη πιπα με περασμα απο τα φιλαρακια και χαδια. Στη συνεχεια πολυ καλο στησιμο στα 4 και συμμετοχη στο γαμισι. Ακολουθησαν λιγα ακομη χαδια και φιλια στο σωμα και προσωπο 2 3 κουβεντες και εφυγε .
+

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
550
Πόντοι:
6.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2012
Και εμένα έτσι έκανε.................ήρθε στο δωμάτιο,χωρίς να προλάβω να βγάλω τα ρούχα μου!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1