Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεταμεσονυχτια εξορμιση στα βρωμικα στενα του πληρωμενου ερωτα,με αποτερο σκοπο την απαξιωση καποιας μεταξιοτησας.Υστερα απο μια miniτσαρκα με συναγωνιστη,σπαμε για να γαμησουμε ο καθενας το πουτανακι που γουσταρε.Ετσι και γω πηγα στην Βικτωρια,θελωντας μονο ενα τσιμπουκι,για να αραξω.Μπαινω στον εν λογο οικοκαταθετω το μαγικο πορνοδεκαρικο και περναω στα ενδωτερα,επειτα απο κανα 5λεπτο σκαει μυτη και η Βικτωρια,αραζει διπλα μου με ρωταει αν θελω προφυλακτικο που φυσικα απαντησα ναι και αρχιζει μια καλη ρουφιχτη πιπα αφου τοποθετει το ελαστικο πρωτα.Ενω μου τον ρουφαγε εγω θαυμαζα την υπεροχη οπισθο-θεα απο τον καθεπτη και καυλωνα χωρις γυρισμο,ομως θελοντας να εχω μια κοντινοτερη θεα στο μουνακι της την φερνω 69,επειτα με σταματαει και ξαπλωνει για ιεραποστολικο αλλα το θεμα ειναι πως το μουνι της ηταν τιγκα στην κρεμα,ετσι ειχα μια αποτομη πτωση αποδοσης εφοσων δεν ενιωθα χριστο!Ετσι της ειπα να συνεχισει πιπα οπου και τελειωσα...

Η κοπελα σε γενικες γραμμες τσιμπουκωνει καλα(φυσικα για επιπεδο μεταξουργειου) και ειναι φιλοτιμη διοτι ειχε περασει αρκετη ωρα και δεν παραπονεθηκε.Τα αρνητικα ειναι πως της ειπα να γυρισει στα 4 το παρεκαμψε σαν να με γραφει στο μουνι της με λιγα λογια και το σωλιναριο κρεμα που ειχε βαλει!Συστηνεται μονο για οσους θελουν ενα ακουραστο ξεφορτωμα σπερματος απο τα πορνομπαλακια τους...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
HoeLover
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού