Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκλέβοντας λίγο χρόνο πριν από το el classico είπα να κάνω μια βόλτα για να ξαλαφρώσω…Μπήκα σε αρκετά, στα περισσότερα όμως συνάντησα τις ίδιες κ έτσι είπα να δοκιμάσω τη συγκεκριμένη για να δω τι πουλιά πιάνει…

Η κοπέλα από εμφάνιση είναι πολύ μέτρια ,ειδικά στο πρόσωπο είναι άσχημη, αλλά από σώμα κάτι λέει. Καλό στήθος κ μέτριο σώμα .Κοντή κ μελαχρινή παρεπιπτόντως.

Μπαίνω λοιπόν στο δωμάτιο το οποίο ήτανε σε μέτρια κατάσταση αλλά εκεί που γέλασα ήταν μόλις είδα τη βρύση. Έχουμε μια παρόμοια στο χωριό μου στην αυλή…Όσοι έχετε μπει στο δωμάτιο μέσα δεξιά κ θυμάστε, καταλαβαίνετε τι εννοώ…Οι υπόλοιποι φανταστείτε την πιο παλιά βρύση που έχετε δει…

Έρχεται η κοπέλα ξεροβήχοντας κ την ρωτάω αν είναι κρυωμένη κ μου λέει όχι, με πειράζει ο καπνός. Από τα τσιγάρα των πελατών? τη ρωτάω. Όχι μου λέει από αυτά που κάνω εγώ. Κάνεις πολλά? τη ρωτάω. Ναι μου λέει. Κ αφού σε πειράζει γιατί δεν τα ελλατώνεις? Σιωπή…..

Ξεκινάει πίπα χωρίς προκαταρκτικά (εννοείται) η οποία ήταν η πιο επαναλαμβανόμενη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ…Συνεχώς την ίδια κίνηση...Ήμαρτον….Με τα πολλά μου σηκώθηκε κ ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό…Καλή στάση αλλά συμμετοχή θεατρική κ μάλιστα επιπέδου Ντενίση…Συνεχίσαμε έτσι για λίγο κ μετά στα 4…Εδώ είχε σχετικά χειρότερη στάση λόγω των καθοδικών τάσεων για μικρότερη διείσδυση…Στο σφυροκόπημα ήταν γενικά αρνητική, ειδικά όποτε φούλαρα τις μηχανές εκνευριζότανε πάρα πολύ…Με τα πολλά κάποια στιγμή τελείωσα κ πάλι καλά με άφησε να στραγγίξω…Σηκώθηκε, χαιρέτησε κ αποχώρησε….

Με λίγα λόγια μια κάκιστη συνουσία από την οποία δεν μπορώ να βρω ούτε ένα θετικό όσο κ αν προσπαθώ…Δεν προτείνεται φυσικά ούτε σε εχθρούς αλλά ούτε κ σε φίλους…

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2012
Για να φτάσεις εσύ να βαθμολογήσεις τόσο χαμηλά, πρέπει να 'ναι τρελό κελεπούρι η κοπελιά.
Π
Πύρκαυλος
19 Ιανουαρίου, 2012
πάλι καλά με άφησε να στραγγίξω...
Νά'το βρε το θετικό!
Κρητικούλη μου νισάφι πιά με τη γκαντεμιά αρχές του έτους...Αν μάζευες τα 20άρια από τις χαμένες συνεδρίες θά'χες 1 ωρίτσα special sex με ωραιότατο cg! Άντε να δούμε που θ'αλλάξει ο τροχός!
19 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως τα λες είναι φίλε Πύρκαυλε...Τεφαρίκι το κορίτσι...
20 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο φίλε,υπήρξε ένα θετικό στοιχείο στην όλη συνεύρεση κ μπράβο σου που το ανακάλυψες...

Όντως νισάφι ρε φίλε...Έχω αρχίσει κ χάνω την υπομονή μου κ μάλλον θα αρχίσω να γαμάω τις ίδιες κ τις ίδιες πράγμα που δεν το θέλω...Μ'αρέσουν οι νέες εμπειρίες...

Χαλάλι τους τα 20άρικα,αρκεί να μην τα φάνε κ από άλλους...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4