Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αναφερομαι στην ξανθια μιλφ/μεταμιλφ ευα απο περγαμου 27β,διδυμου 16,αλκαμενους 113 κτλ...

την πετυχα πρωινη στο κολωνου 48,το οποιο κανει και αλλαξοκωλιες με το κολωνου 53(οποτε μπορει να τη βρειτε και εκει)

τιμη 10 ευρω...

ενα πραγμα που θελω να επισημανω για την ευα ειναι οτι η εμφανιση της ειναι πολυ καλυτερη οταν τη βλεπεις σε πολυ φως και απο κοντα στο δωματιο,απ οτι στο σαλοναρισμα της!
χωρις υπερβολη,πιστευω οτι χανει πολλους πελατες ετσι...
εγω μαλιστα την εβλεπα καιρο χωρις να χω περασει ποτε,επειδη δε μ αρεσε,μεχρι που απο μια συμπτωση την ειδα απο κοντα στο φως και αλλαξα γνωμη!
η συμπτωση αυτη ηταν οτι η τσα2 του περγαμου με ειχε βαλει να αλλαξω τις λαμπες στην κουζινα και καθως τις αλλαζα,γυρισε η ευα απ το δωματιο και οπως την εβλεπα πανω απ τη σκαλα καυλωσα και μπηκα!

εχει καλο σφιχτο δεμενο παχουλο σωμα,για τους λατρεις του ειδους,μεγαλο στηθος και ανεξηγητα υπερσφιχτη κωλαραMoney Mouthμιλαμε πετρα ομωςMoney Mouth

αν και δε μπορω να πω οτι ειναι του γουστου μου ,δε μπορω να μην αναγνωρισω και να μη ζηλεψω τη σπανια σεξουαλικη της ενεργεια,ορεξη και αντοχη(...εκτιμω...)

στα 10 ευρω,δεν παρατηρησα καμια διαφορα στις υπηρεσιες και τη διαθεση της στο δωματιο(*δε με αναγνωρισε)

για να μη σας παρω στο λαιμο μου δε μπορω να πω οτι ειμαι βεβαιος οτι κανει ελευθερο στοματικο,οπως στα βορεια μπουρδελικα προαστεια,αφου δεν το ακουσα στο σαλονι(δεν προσεξα βασικα)
...αλλα παντως ηρθε με μωρομαντηλο ανα χειρας και πηγε να μου γυαλισει τον πουτσο,οταν της ειπα οτι θελω με καποτα...
γι αυτο υποθετω οτι κανει...

εδω να πω(!) οτι το τσιμπουκι της για μενα ειναι ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!μοναδικη εμπειρια πραγματικα,ενω δεν ειμαι μεγαλος φαν της πιπας γενικα...

οσοι λοιπον τη βλεπετε στο μεταξι,χωρις να την ξερετε απο τα παλια της στεκια ,εαν σας αρεσει αυτο που βλεπετε,ορματε...δε νομιζω να το μετανιωσετε!

στο γαμησι ειναι τουρμπο σε ολες τις στασεις!(σιγα μη δεν ηταν δηλαδη...)

το σπιτακι ενω εχει ωραιο σαλονι,το δωματιο ηταν για τον πουτσο!ειχε κατι βρωμοχαλακια ,τα κλωτσησα κατω απ το κρεβατι...
η τσα2 ευγενικη και δεν ενοχλησε...

τελος να πω οτι η γυναικα ειναι μιλφ(προχωρημενης ηλικιας μαλιστα,σε λιγα χρονια παει για τζιλφ) και ειναι μονο για σκληροπυρηνικους χυστες...
οι υπολοιποι οταν τη δειτε μαλλον θα πειτε "τι μαλακιες ελεγε ο ηλιθιος"(σκεπτομενοι την κριτικη μου)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Εύα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 tremor

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2012
Όχι εγώ δεν θα πω "τι μαλακίες έλεγε ο ηλίθιος" δεδομένου οτι

1. "η παλιά η κότα έχει το ζουμί",
2. "ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει",
3. "περί ορέξεως κολοκυθόπιτα"

αλλά να σας βάζουν να αλλάζετε και λάμπες;
19 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα...καλα δε μ ειχε βαλει με το ζορι...μου το χε ζητησει και προθυμοποιηθηκαΜεγάλο χαμόγελο
19 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αντρες νεαρης ηλικειας...πηδανε...πουραν...πουραν...μια χαρα σε βρισκω φιλε....
19 Ιανουαρίου, 2012
Τυπε μου μηπως ξερεις αν παιζει απογευματινη βαρδια σε καποιο σπιτακι?
20 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απογευματα ειναι συνηθως περγαμου 27β(Στα 20 ευρω βεβαια)...

*θενξ τζινακος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5