Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαγια ειναι μια ξανθια Ρουμανα με ισιο καρε μαλλι,γυρω στα 25,πολυ ομορφη και γλυκεια στο προσωπο αλλα με παραπινισα κιλα και ψωμακια στον κωλο και στην κοιλια.Της πανε ομως θα ελεγα ειναι απο τις συμπαθητικες στρουμπουλες.Βυζακι μικρο στητο με φαρδια ρωγα,ασπρουλιαρικο κορμι οπως μ'αρεσει και πολυ τρυφερο δερμα.Μου αρεσε στο σαλονι μου εκανε και πολλα ναζια,ειχα ακουσει και καλα γι'αυτην οποτε μπηκα για μια δοκιμη και επιτελους αντισταθηκα και πηρα το απλο προγραμμα των 30ε.

Γδυθηκα και σε λιγο ηρθε και η Μαγια που απο την πορτα ακομα μου αρχισε τα ναζια,σταθηκε ορθια στην ακρη του κρεβατιου και κατεβασε το πανω μερους του μαγιω για να γευτω τα βυζακια της ενω συγχρονως αρχισε να μου χαϊδευει τον πουτσο που πολυ γρηγορα πηρε την ανηφορα.Την γυρισα με πλατη για της κατεβασω και το υπολοιπο,της εκανα καποια σχολια του τυπου "τι κωλαρα ειναι αυτη" και αυτη γελουσε και ελεγε πως ναι ξερει οτι εχει μεγαλο κωλο.Δειλα δειλα αρχισα να τη φιλαω απο πισω,δεν αντισταθηκε οποτε χωθηκα κανονικα στην κωλοτρυπιδα της και για να με διευκολυνει μαλιστα εσκυψε βαζοντας τα χερια της στο κομοδινο διπλα.Την ξαπλωσα μπρουμυτα στο κρεβατι και ξαπλωσα κι εγω πανω της για να απολαυσω την επαφη με το πολυ τρυφερο δερμα της,την φιλουσα στο λαιμο και τα αυτια και αυτη τουρλωσε και τον κωλο της οποτε εχωσα και τον πουτσο στα αφρατα κωλαμαγουλα για να καυλωσουμε κι αλλο.Αφου παιξαμε αρκετα ετσι κατηφορισα φιλωντας την σε ολη την πλατη και εφτασα και στον κωλο οπου αφου εκανα μια μεγαλη κινηση για να ανοιξω τα κωλομαγουλα,αρχισα να την γλειφω με μανια τον κωλο χωρις να πει τιποτα και εκανα και μικρες παυσεις κατα τις οποιες ετριβα τον αντιχειρα στη σουφρα με μικρες κινησεις προς τα μεσα.Πρωκτικο δεν κανει ομως...
Αφου απολαυσα λοιπον γυρισα κι εγω ανασκελα,μου περασε τελεια την καποτα και αρχισε ενα πολυ καλο τσιμπουκι με βαθια μπουκωματα ενω αυτη ειχε τουρλωσει την κωλαρα κολλητα στον καθρεφτη για να παιρνω ματι απο κει.Πουτσα στο 100% και πρωτη σταση αυτη απο πανω μετα απο λιγο τζελ που εβαλε η οποια ομως δε με βολεψε ιδιαιτερα γιατι ριχνει ολο της το βαρος πανω μου με αποτελεσμα να με αποσυντονιζει.
Οποτε την εστησα απο κατω και αρχισα ενα ξεκουραστο σφυροκοπημα λογω του οτι τα κρεβατια εκει ειναι χτιστα και δε γαμας τα γονατα σου με σουστες και διαλυμενα στρωματα.
Κατα τη διαρκεια,αυτη μου τσιμπουσε τις ρωγες,εκανε τρυφερα μμμ,χαζογελουσε,με τραβουσε με μανια προς το μερος της,σα να ημουν με γκομενα μου που την γουσταρα πολυ δηλαδη.Εκανε την υπομονη της,ειχα χαλαρωσει κι εγω μιας και ειδα οτι η κοπελα δε με αγχωνει καθολου και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με ταυτοχρονη πολυ σφιχτη αγκαλια.Μειναμε λιγο ετσι,με ευχαριστησε και αποχωρησε ευδιαθετη οπως ειχε μπει.

Συμπερασμα...Τελεια.Δηλαδη αμα εδινε και κανα γλωσσοφιλο θα ηταν κανονικα η γκομενα μου.Εγω που ειμαι περισσοτερο της φατσας δηλαδη σχεδον το ερωτευτηκα αυτο το κοριτσι.Απο κει και περα στο σωμα χανει πολυ αλλα σου φερεται τοσο ομορφα που νιωθεις πολυ ανετα μαζι της.Οπως η Μαρινα πχ πριν καμια 4 χρονια για τους γνωστες.
Θα ξαναπαω σιγουρα και φυσικα προτεινεται ανεπιφυλακτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάγια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.456
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού