Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στα ίδια μέρη κ πάλι λοιπόν με λίγη ώρα στη διάθεση μου γι’αυτό κ μπήκα σε ελάχιστα σπίτια. Συγκεκριμένα μπήκα μόνο στο Φ71B όπου η Εύα διαλαλούσε ότι έχει μια πολύ καλή καινούρια κοπέλα κ κατόπιν αναμονής μας παρουσίασε όντως μία πολύ καλή περίπτωση (μετρίου αναστήματος,μελαχρινή με καλό σώμα κ πρόσωπο) αλλά λόγω υπερπληθώρας συναγωνιστών στα δωμάτια δεν μπήκα μιας κ όπως προείπα ψιλοβιαζόμουνα. Συγνώμη για την τόσο μεγάλη εισαγωγή αλλά αξίζει μια βόλτα για τσεκάρισμα η συγκεκριμένη κοπέλα πιστεύω. Όνομα δυστυχώς δεν συγκράτησα…

Συνεχίζω λοιπόν την τσάρκα μου κ μπαίνω στο συγκεκριμένο οίκημα όπου μετά το άκουσμα του προγράμματος από την υπηρεσία ξεπροβάλει μια κοπελίτσα πίσω από την κουρτίνα κ κάθεται εκεί να με κοιτάζει…Ψηλή,μελαχρινή με γλυκό πρόσωπο,καλό στήθος κ πολύ ωραίο σώμα. Το όνομα της Λάουρα… Αν και πολύ καινούρια στην δουλειά (8 μέρες μου είπε) το όνομα της κάτι μου θύμισε καθώς ήδη αριθμεί μερικές κριτικές εδώ μέσα… Παρ’όλο το άκρως ντροπαλό ύφος της (την περίμενα τη δουλειά) είπα να περάσω λόγω ομορφιάς κ πίεσης χρόνου…

Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο πραγματικά ήταν πολύ καθαρό κ περιμένω…Κατόπιν σχετικά μεγάλης αναμονής ελλείψει άλλου συναγωνιστή έρχεται η δεσποινίς κ κάθεται δίπλα μου. Η συννενόησή μας γινόταν ως επί το πλείστον στα Αγγλικά. Η κοπέλα είναι πολύ γλυκιά κ ευγενική κ εύχομαι να παραμείνει έτσι… Εντύπωση μου προκάλεσε το γεγονός ότι αν κ ολοκαίνουρια στο πρόγραμμά της περιλαμβάνεται ελεύθερο στοματικό. Δεν νομίζω να της αρέσει πάντως κ μάλλον ψιλοαναγκάζεται να το κάνει γιατί όταν με ρώτησε με ή χωρίς, έδειξε να ανακουφίζεται πολύ όταν της είπα με…. Τέλος πάντων. Προκαταρκτικά δυστυχώς δεν υπήρξαν αλλά ψιλοαποζημιώθηκα από την καλή περιποίηση των όρχεων κ την πολύ καλή τεχνική της στην πίπα. Άκρως δεκτική σε υποδείξεις πάντως.

Αφού επήλθε το επιθυμητό αρχίσαμε την πράξη αφού όμως μου ζήτησε να το πάω σιγά σιγά πράγμα που θα έκανα έτσι κ αλλιώς…Στήνεται λοιπόν στα 4 αλλά αρκετά χαμηλά. Προσπαθούσα να την ισιώνω μπας κ κάνω τίποτα αλλά πονούσε ακόμα κ στο ρελαντί κ έτσι το γυρίσαμε σε ιεραποστολικό. Εκεί τα πράγματα ήταν αρκετά καλύτερα,ειδικά στο στήσιμο αλλά από συμμετοχή 0 όπως κ πριν… Η κοπέλα είναι πραγματικά πολύ στενή κ παρότι ήταν λουσμένη στην κρέμα (ακουγόταν πλαφ πλουφ ώρες ώρες) πονούσε αρκετά ώρες ώρες αλλά όσο μπορούσε δεν μιλούσε παρά μόνο όταν πονούσε πάρα πολύ… Επειδή τόση ώρα γαμούσα στο ρελαντί άργησα λιγάκι αλλά τελικά τα κατάφερα να τελειώσω. Έκατσα μέσα της με την ησυχία μου για να στραγγίξω χωρίς να με ενοχλήσει… Σηκώθηκα κ πήγα να πλυθώ κ πιάσαμε λιγάκι την κουβέντα. Είναι μόλις ένα μήνα στην Ελλάδα μου είπε κ οκτώ μέρες στη δουλειά… Της είπα υπομονή κ σιγά σιγά θα ανοίξει κ δεν θα πονάει τόσο θέλοντας να την παρηγορήσω λιγάκι…Πραγματικά πολύ γλυκό πλάσμα κ ευγενικό…Με χαιρέτησε κ αποχώρησε…

Συνοψίζοντας έχω να πω ότι η κοπέλα από ομορφιά είναι πάρα πολύ καλή (ειδικά σε σχέση τις υπόλοιπες που παίζουν στα σπίτια) αλλά δυστυχώς νέα στη δουλειά κ άπειρη… Είναι όμως πολύ περιποιητική κ με πολύ καλή πίπα… Για μια φορά πιστεύω ότι αξίζει…Προσωπικά ελπίζω να καθιερωθεί κ να βελτιωθεί καθώς είναι πολύ όμορφη κ πολύ καλή στους τρόπους της…

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2012
έ οχι και καινούργια η Λάουρα δούλευε και πιο παλιά....μήπως σου έιπε ότι έχει 8 μέρες που επέστεψε...αυτό ισχύει
05 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ή δεν κατάλαβα σωστά,ή μου είπε ψέμματα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2