Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν είναι η πρώτη μου φορά που μπαίνω σε τόσο παρακμιακό οίκο, αλλά η πρώτη που μπήκα τελικά σε δωμάτιο με κοπέλα. Ανέβηκα τα σκαλιά με τρεις αλλοδαπούς, ήρθε η κυρία της υποδοχής και μας είπε οτι είναι 10 ευρώ και η κοπέλα είναι πολύ καλή κλπ... Κι ενώ οι αλλοδαποί έφευγαν εγώ ρώτησα την κοπέλα πως τη λένε για να δω αν είναι η Ιωάννα, αφού τα σχόλια που έχουν γίνει απο προηγούμενους ήταν καλά. Μου απάντησε χαμογελώντας οτι είναι η Ιωάννα και με ρώτησε γιατί ρωτάω. Της απάντησα οτι έχω ακούσει καλά λόγια και με προσκάλεσε μέσα στο δωμάτιο. Λόγω αφραγκίας λοιπόν αποφάσισα να ενδώσω.
Εμφανισιακά λοιπόν είναι ωραία αλλά μέχρι εκεί. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο (συγγνώμη φίλε lust for life, αλλά θα διαφωνήσω μαζί σου), εκτός αν τη συγκρίνεις με κάτι μπάζα που έχω δει κατά καιρούς σε σπίτια του 10ρικου, οπότε είναι όντως ανώτερη. Μέχρι να μπει μέσα έκανα μια αυτοψία του χώρου και εκεί ξενέρωσα εντελώς. Τονίζω οτι δεν έχω ξαναμπεί σε δωμάτιο τέτοιου οίκου, οπότε μπορεί σε σχέση με άλλα να είναι καθαρό. Ευτυχώς είχε νιπτήρα και κρεμοσάπουνο και πλύθηκα, αλλά το σεντόνι ήταν χάλια. Μετά απο 3 λεπτά μπήκε η Ιωάννα και μου ξαναείπε οτι της έχει συμβεί κι άλλες φορές να τη ρωτήσουν πως τη λένε και οτι ήξερε για το ιντερνετ. Τέλος πάντων, αφού γδύθηκα έκατσε στο κρεβάτι και με περίμενε. Για κάποια δευτερόλεπτα πέρασε απο το μυαλό μου να της πω να μην το κάνουμε στο κρεβάτι γιατί είχα ξενερώσει απίστευτα, αλλά τελικά ξάπλωσα. Μου έβαλε προφυλακτικό, έκανε μια καλή προσπάθεια για πεολειχία αλλά σύντομα τη σταμάτησα και της είπα να ξαπλώσει. Εκεί ένιωσα πόσο ωραία και απαλή επιδερμίδα έχει. Αρχίσαμε λοιπόν, αλλά μετά απο μόλις πέντε λεπτά τελείωσα (έπαιξε ρόλο και η 3μηνη αποχή απο το σεξ εκτός απο το οτι δεν ένιωθα άνετα).
Συμπέρασμα: θα ξαναπήγαινα σίγουρα μαζί της γιατί είναι μια πολύ γλυκιά και ευγενική κοπέλα, δε βιαζόταν καθόλου, γενικά είχε πολύ καλή συμπεριφόρα. Αλλά θα το σκεφτώ πολύ να ξαναμπώ σε τέτοιο δωμάτιο. Δεν μπορούσα να λειτουργήσω καθόλου και δεν το ευχαριστήθηκα τελικά λόγω μη καθαριότητας. Εκτός αν της πω να το κάνουμε στα όρθια... Χμμμ; Γλώσσα
Για όσους δεν έχουν θέματα με την καθαριότητα συστείνεται ανεπιφύλακτα πάντως!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Filogeno
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2012
τυπε 10 ευρω σου ειπαν?οχι 15?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
18 Ιανουαρίου, 2012
10 φίλε μου. Αλλά μάλλον το έκανε τώρα τελευταία, γιατί μου είπε χαρακτηριστικά "Ντέκα ευρώ μωρό μου, όκι ντεκαπέντε, πέρασε είναι καλή η κοπέλα"...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2