Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατάθεση το Σαββατόβραδο 14/01/2012 μετά τις 19,30 η ώρα !
Στέλλα από Αλβανία ! Πιπίνι 23 χρονών μελαχρινό με μικρά καυλιάρικα βυζάκια μουνι ξυρισμένο με μια γραμμή γουνακι στο πάνω μέρος !
Προγράμματα: 30 ευρώ το απλό !
60 ευρώ ακαποτο τσιμπουκι και 69 ! με 60 ευρώ μπορείς να κάτσεις και 30 λεπτά !
100 ευρώ ακαποτο τσιμπουκι και 69 και κωλο !
150 ευρώ για 1 ώρα με πολύ σπέσιαλ περιποίηση και μια έκπληξη από την κοπέλα !
Δεν πήρα το πρόγραμμα της 1 ώρας δεν μπορώ να σας πω την έκπληξη !
Η καινούργια κοπέλα ήρθε την Πέμπτη που μας πέρασε έχει δηλ. 5 μέρες στις Σέρρες από ότι η ιδια με ειπε !
Πήρα το Πρόγραμμα των 60 ευρώ και πέρασα Θαυμάσια !
Αφού πλήρωσα τον οβολό μου τα 60 ευρώ μπήκα στο δωμάτιο ! Φαίνετε λίγο ανακαινισμένο από την 1η φορά που πήγα . Σιγά σιγά κάτι κάνουν !
Αφού ξεντύθηκα ήρθε και η Στέλλα χαμογελώντας με αγκάλιασε άρχισε να με χαϊδεύει όλο μου το σώμα μετά άρχισε με την γλωσσίτσα της να με γλύφει τις ρώγες μου κατέβηκε προς τα κάτω και με άρχισε με το καραμπαλινκ μετά τον ρούφηξε όλο και εναλλάξ καραμπαλινκ και ακαποτο τσιμπούκι .
Έπειτα κάναμε 69 και η Στέλλα συνέχισε την ακαποτη υπέροχη πιπα ! Εχει ωραίο τρυφερό μουνακι καθαρό με άφησε να την χαϊδέψω λίγο το μουνακι και την πίσω πόρτα.
Η πίσω πόρτα της είναι καλά δουλευμένη. Δεν βιαζόταν θετικό αυτό !
Μετά κάναμε όλες τις στάσεις στο τέλος τέλειωσα με την πλάγια στάση την άρεσε αυτή η στάση και έβγαζε και καύλες φωνές ! Έτσι σκίσε με μωρό μου…κ.ά.
Η παραμονή μου στο δώμα ήταν στα 20-25 λεπτά ! 19,30 μπήκα μέχρι ναμε εξηγήσει η τσατσα τα προγράμματα να ξεντυθώ και στο τέλος ξανά να ντυθώ , βγήκα από το σπιτάκι 20,10 !
Ο χώρος είναι μεν καθαρός αλλα στενος μεν εχει ζεστη ενταξει θελουν πολλα να διορθωθούν σε αυτό το σπιτάκι το μικρό στενό σαλόνι παράδειγμα χωραει ισα ισα 2 άτομα.
Η τσατσα ευγενική . Παρκινγκ έχει μόνο για κάνα 2-3 αμάξια !


Εύχομαι να μείνει η Στέλλα και να μην ξαναφέρουν τις γιαγιάδες ή Μαύρες που λένε σε αυτό το σπιτάκι ! Για να επισκέπτομαι συχνά την πόλη των Σερρών αλλιώς θα περιμενομαι πάλι να φέρουν εκεί καμία καλή σαν την Στέλλα.
Πολύ μαύρο έφαγε το σπιτάκι έως πέρσι , είδε και αυτό μια άσπρη μέρα επιτέλους εύχομαι η ευχή μου να πιάσει !

Η Τσατσα ήταν η ίδια που την είδα και στο 1ο την 1η φορά που πήγα !
Συνάδελφοι σπεύσατε όσοι γουστάρετε πιπίνια ! Την προτείνω σε όλους ανεπιφύλακτα βέβαια η τιμή της μιας ώρας είναι λίγο τσουχτερή αλλά χαλαλι άμα μια κοπέλα κάνει σωστά την δουλειά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού