Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Μαγια την ειχα προτοδη στο Φ,71 επανω και μου ειχε κανη κλικ απο τοτε!Η κοπελα ειναι γυρω στο 1,70 με 1,5 στητο στηθος και αφρατο ομορφο κωλαρακι!!Στο σαλονι ηταν χαμογελαστη,οπου εγω ειμουν ορθιος και την πηρα αγκαλια οπως πηγε να φυγη!!Την χαμουρεψα και ειπα θα περασω!!
Ερχομενη μπηκε μεσα χαμογελαστη και μου ειπε γεια σου μωρο μου!!Αφου εβγαλε το χρυσο στρινγκακι ηρθε επανω μου και αρχισε να με φιλα στο στηθος,και στις ρογες,ενω εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Στην συνεχεια αρχισα να πιπιλαω τα βυζακια της,με ρωτησε να βαλω καποτα/τις ειπα ναι,γυρισε και ενω εγω φιλαγα το κωλαρακι της και πηγα να βαλω δακτυλο δεν με αφησε!!
Ξεκινησε λοιπον απο πανω,ωραιες κινησης,ενναλαγη στα τεσσερα,και μετα απο λιγο σε ιεραποστολικο!Μεχρι εδω ηταν αψογη,στο ιεραποστολικο τωρα δεν με αφησε να κανω καλες διυσδησης και μου εσπαγε την αυτοσυγκεντωση,βαζοντας το χερι της η τα ποδια της κατα τετοιο τροπο ωστε να μην μπαινω μεσα ολος και να μου λεη σπασπικα φινις φινις και παπαριες,με ξενερωσε και για να μην τον χασω,τις τον εδωσα πιπα οπου και τελειωσα.
Ο χρονος περιπου 14 λεπτα,αλλα η σπαστικη συμπεριφορα της δεν με αφησε να το ευχαριστηθω,ο χρονος θα ηταν πολυ λιγοτερος αν δεν εβαζε τα χερια της και τα ποδια της και δεν μιλαγε πολυ!!
Δεν θα ξαναπαρω τακη!Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάγια
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού