Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα σαββάτου πρός κυριακή στις 04.30 το πρωί , δεν προηγήθηκε βόλτα και πήγα κατευθείαν και στοχευμένα στην Λάουρα, μετά από απίστευτο ξενέρωμα που έφαγα καθώς σε επίσκεψη με εκλεκτούς συναγωνιστές σε κολώμπαρο (La Luna) και παραμονή σε αυτό σχεδόν 4 ώρες(τι τα θέλω δεν είναι του στυλ μου τα κολωμπαρα ,εγώ τωρα είμαι για να γαμάω ,όταν μεγαλώσω και θα έχω την φυσιολογική φθορά του χρόνου και θα ψάχνω αγαπούλες αγκαλίτσες και χαδάκια θα ξανασχοληθώ)και μετά απο αρκετά ποτά κεράσματα έμεινα με το πουλί στο χέρι και με την καύλα να με έχει κυριεύσει....
στη φυλής ψιλόβρεχε , λίγος ως ανύπαρκτος κόσμος και σχετικά εύκολο πάρκινγκ......μπαίνει στο δωμάτιο και μου λέει γεια σου γκρέκο ,δεν απάντησα καθόλου χαμογέλασα και αρχίσαμε κατευθείαν τα φιλία και το χαμούρεμα ,μετά την ξάπλωσα και άρχισα να την γλύφω στο μουνάκι κάτι που της αρέσει ,ύστερα ανέβηκα από πάνω της για ισπανική και η αλήθεια είναι ότι εκεί δεν το έχει θέλει δουλεία παρόλο που έχει τα προσόντα ,με ξαπλώνει και αρχίζει να μου γλύφει τον πούτσο και τα αρχίδια και πιστέψτε με το κάνει καλά....πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικό για να βλέπω το χαμογελαστό πρόσωπο της και την θέα τον βυζιών της ,μετα της είπα να ανέβει απο πάνω και με ένα πολύ παραπονεμένο ύφος μου είπε όχι οχι απο πάνω είμαι πολύ κουρασμένη , την έστησα λοιπόν στα τέσσερα με θέα την κωλάρα της ,βγαίνω από μέσα της βγάζω το προφυλακτικό την ξαπλώνω πλαγιαστά και της λέω να τον πάρει πίπα ,η καημενούλα νόμιζε ότι θα τελείωνα στα βυζιά της και όταν τα πρωτα υγρά γέμισαν το στοματάκι της γούρλωσε τα μάτια και τα έφτυσε στο σεντόνι , πάντα χαμογελαστή όμως μου έλεγε ότι είμαι τρελός....μετά αφου πλύθηκε προσπαθούσε να καθαρίσει το σεντόνι και της είπα άστο είναι δουλειά της υπηρεσίας.......το ξέστρωσα τελείως για να το δει η τσα τσα , ελπίζω να το άλλαξε και να μην το έκανε αβαβα......15 λεπτά σχεδόν στο δωμάτιο με την μικρή ,το ξενέρωμα μου έφυγε και περνώντας το αμάξι κατευθύνθηκα για τον δεύτερο γύρω μου.........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.379
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού