Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
"Περιμένουμε απ’ τα μέλη μας σεβασμό για τις κοπέλες και τη δουλειά τους" λένε οι οδηγίες για τη γραφή κριτικής, και βεβαίως σωστό, αλλά πολύ γενικό βρε παιδί μου.
Προφανώς δεν αναφέρομαι στο "ανθρώπινο" κομμάτι. Κάθε άνθρωπος σεβαστός, και προφανώς αφού είμαστε οι πελάτες τους, δε θα αμφισβητήσουμε εμείς αυτή την αρχή.
Αλλά οι "κοπέλες" που λέει η οδηγία αναφέρεται ΚΑΙ στο ανθρώπινο (τα είπαμε) ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ κομμάτι.
Εδώ αρχίζουν τα δύσκολα. Γιατί ο "επαγγελματικός" κριτής (ο πελάτης δηλαδή) έχει περισσότερα δικαιώματα από τον κοινωνικό κριτή. ΠΛΗΡΩΝΕΙ για να τα έχει.
Και λέω δύσκολα, γιατί το να γράψει κανείς μια (έστω μια) καλή κουβέντα γι αυτές τις δυο γκόμενες θα είναι σα να λέει ψέμματα σε προεκλογική διακήρυξη.

Προσωπικά, μ' αρέσουν νταρντάνες σαν αυτές τις δυο. Άρα σαν εμφάνιση το 7ρι που βάζω το πιστεύω.
Όταν πρωτοπήγα (πριν 10-15 μέρες) πραγματικά όποια και να ήταν ελεύθερη θα την έπαιρνα.
Κατέληξα να πάρω τη Μαρία (να μη σας κουράσω πως έγινε αυτό).
Ήρθε στο δωμάτιο, και η καλή προδιάθεση από την νταρντανοειδή εμφάνιση άρχισε να εξανεμίζεται. Από ασυνείδητη έως άπειρη (έστω και μίγμα αυτών των ιδιοτήτων), με το ζόρι τελείωσα και την έδιωξα.
Σιχτίρ.
Σήμερα που με ξανάφερε ο δρόμος μου προς Φυλής τσάρκα, είπα "ας ξαναδώ τι γίνεται". Το ίδιο δίδυμο σαλονάρισε. Είπα "σήμερα εσύ" και πήγα στο δωμάτιο για τη Νατάσα.
Ακριβώς τα ίδια. Κακή επαγγελματίας αδερφέ μου. Βιαστική και άγαρμπη στις κινήσεις της, μηχανική και αφόρητη πίπα, άντε να σου σηκωθεί με τάτοιες συνθήκες.
Τέλος πάντων κατάφερα να τελειώσω ΚΑΙ με αυτό το μηχάνημα, και είπα ότι στις συγκεκριμένες δεν πρέπει να ξαναπατήσω, αλλά ούτε και να πατήσει κανένας άλλος.
Οπότε αυτή είναι η αιτία της (μιας απ' τις ελάχιστες) κριτικής μου.

Υ.Γ: Τα δυο πεντάρια που βλέπετε είναι γιατί δεν έχω άποψη: 1) Δεν υπήρχε τσατσά (άρα και συμπεριφορά) και 2) δε με απασχολεί το parking γιατί κινούμαι με μοτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
mariath
Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
140
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 15 Ιανουαρίου, 2012) 15 Ιανουαρίου, 2012
Και να πώ οτι δεν είχα προειδοποιήσει ρε μάστορα... Μεγάλο χαμόγελο Τουλάχιστον εσένα, δεν πήγαν να σε κλέψουν Θυμός Όσο εργάζονται τα συγκεκριμένα ζωντανά, οι σοβαροί μπουρδελιάρηδες δεν πρέπει ούτε απ'έξω να περνάνε..
15 Ιανουαρίου, 2012
Σε συνχαιρω για το θαρρος σου να τις δοκιμασηςΜεγάλο χαμόγελο.Ο τσατος γυρναη στην φυλης με ενα τσιγαρο στο χερι,γυρναη στον οικο και μετα απο λιγο ξαναφευγη,αστα να πανε!!
15 Ιανουαρίου, 2012
Μάλλον πρέπει να φτιάξουμε αυτοκόλλητα που να γράφουν "ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΠΙΠΛΟΞΕΠΕΤΑ-ΜΗΝ ΕΙΣΕΡΧΕΣΘΕ!"
τύπου "ΕΙΜΑΙ ΓΑΪΔΑΡΟΣ-ΠΑΡΚΑΡΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ" και να τα κολλάμε στην πόρτα τους, να σωθούν κι αυτοί που δε διαβάζουν!
15 Ιανουαρίου, 2012
Δεν είναι καθόλου άσχημη ιδέα αυτή με τα αυτοκόλλητα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4