Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επειδή εμφανησιακά στο Μεταξουργείο ο μέσος όρος είναι χαμηλότερος με τράβηξε η συγκεκριμένη. Όμορφη και νέα , λέω άντε να χάσω 10 ευρώ. Επειδή η συνεύρεση δεν άξιζε και πολλά θα είμαι σύντομος. Ανύπαρκτα προκαταρκτικά , η κοπέλα όρμηξε να μου βάλει προφυλακτικό. Πίπα μέτρια και βιαστική σε μαλακό μόριο , έπειτα στα τέσσερα και μετά ιεραποστολικό. Πάω να της σηκώσω τα πόδια ψηλά και μου λέει δεν μπορώ. Ήταν και μουγκή τελείως. Άρχισα να χάνω τη στύση μου. "Κουρασμένος;" μου λέει. Τι να της πω , όχι αλλά εσύ είσαι χάλια στο σεξ; Γνέφω θετικά κι ας ήτανε η πρώτη για σήμερα (πήγα σε άλλες δύο μετά , όπου σε αυτές δε δυσκολεύτηκα να τελειώσω). Τέλος πάντων την ξαναγυρνάω στα 4 και τη σφυροκοπάω μέχρι που τέλειωσα. Την κοπάνησε αμέσως από το δωμάτιο.
Θετικά: Όμορφη , νέα , υπομονετική (δε σηκώθηκε να φύγει στα 7 λεπτά) και φυσικά 10 ευρώ. Κατά τα άλλα δεν άξιζε. Δε θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
6
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2012
Στα ελεγα εγω!!!
14 Ιανουαρίου, 2012
τοσο πολυ εχει ξεπεσει αυτο το σπιτι...με κανει να πιστευω
οτι η τελευταια καλη που περασε απο εκει ηταν η ιωαννα...οσοι την
θυμουνται θα γελουν τωρα...
23 Φεβρουαρίου, 2012
Φίλε Άκη,πήγα εγώ σήμερα στην συγκεκριμένη.....αυτό που εχω να δηλωσω ειναι οτι λιγα λες και εισαι πολυ επιεικης.....η κοπέλα ήταν απλά χαλια,το μονο που ελεγε ηταν η εμφανιση της συγκριτικα με τις αλλες....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3