Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 33 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το προηγούμενο βράδυ, ύστερα από 7-8 ούζα και 2 πιάτα φακιές, είδα όνειρο ότι είχα πάει σε μασατζίδικο, όπου δούλευε, λέει, μια μουνάρα συνάδελφος Χαμόγελο, την οποία γάμησα (στον ύπνο μου) αλλά δεν πρόλαβα να απολαύσω τη ρεύση γιατί ξύπνησα κάθιδρος. Συνέπεια, όλη την υπόλοιπη μέρα να σκέφτομαι το Μεταξουργείο και την πίπα της Κρίνας Γλώσσα, στο διπλανό σπίτι, το υπόγειο. Η Κρίνα δεν ήταν εκεί, ούτε και κάτι άλλο αξιόλογο κι ενώ έλεγα μέσα μου, φύγε, μη χαραμίζεις τις κάβλες σου, πάλι θα κοιμηθείς σήμερα και ποιος ξέρει τι μπορεί να συμβεί, αποφάσισα να δοκιμάσω τη μία από τις δύο κοπέλες του σπιτιού, μια χοντρούλα η οποία στο σκοτάδι μου φάνηκε να έχει ωραίο πρόσωπο Χμμμ;. Το δωμάτιο ήτανε ζεστό, είχε μια σόμπα αλογόνου και θύμιζε παλιά μπουρδέλα - τρώγλες, αυτά που είχανε ένα μαγκάλι δίπλα στο κρεβάτι. Με το που μπήκε η κοπέλα, που δε θυμάμαι πώς τη λένε, άρχισε να με ρωτάει πού είναι το κινητό μου. Δεν έχω, λέω, μη βγάλεις κάνα βίντεο γιατί θα έχουμε προβλήματα, μου απαντά αυτή. Όταν έβγαλε ένα φουστανάκι που φορούσε, αποκαλύφθηκε ένα πολύ χοντρό και ατσούμπαλο σώμα, με διάφορα σημάδια Money Mouth. Πήγε να με καβαλήσει, όχι λέω, μόνο μαλακία. Και μου πιάνει το πουλί με μια μανία, με τα δύο δάχτυλα, πήγε να μου τον ξεριζώσει. Όχι έτσι, της λέω, μαλακά, απαλά, αλλά αυτή τα ίδια. Συγκεντρώθηκα για να τελειώσω όσο πιο γρήγορα γινόταν, προκειμένου να λήξει αυτό το μαρτύριο, κι όταν αυτό, επιτέλους, έγινε, μου είπε "μπράβο καβλιάρη".

Όλο αυτό στοίχισε 10 ευρώ και την απουσία μου για κάμποσες μέρες από τη γειτονιά.





Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2013
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού