Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πεμπτη πρωι κατα τις 12 εφευγα απο τα κεπ βικτωρια οπου μια σαπια σεκιουριτου με εκανε να ονειρευτω οτι ειναι μητρομανα κ οτι θα ηταν οτι πρεπει για 10ευρο στο μεταξι.κατεβηκα αχαρνων για λεοφωρειο στον οριζοντα εμφανισθει η διδυμου κριμα ηταν.. τσεκαρα τι παιζει.τιποτα εκτος απο μια χοντρη που η τσατσα ειπε οτι ανεβαινει απο πανω κ εγω ειπα στον συναδελφο που αποχωρουσε μαζι μου οτι αν ανεβει απο πανω μας η μπουλντοζα μας ελιωσε κ γελασε με την συγκαταβαση-αλλυλεγγυη των μπουρδελοσυναγωνιστων που θυμιζει σειρα απο στρατο η συμμαθητες απο το δημοτικο.προχωρησα προς φωκαιας,μπαινω στον μπουρδελο βγαινει η τσατσα παρουσιαζοντας το προγραμμα προσθετοντας με μπολικο μυστηριο οτι η κοπελα δινει επισης αυτο που θελουν ολοι οι αντρες.εκανα οτι δεν καταλαβαινω για να δω το ταλεντο της στο μαρκετινγ. "μωρο μου δεν καταλαβαινεις χθες γεννηθηκες?" βγαινει ενα κοντο γυφτοχρωματισμενο μελανουρι που υποτιθεται οτι ειναι γαλλιδα με μικρο βυζακι μετριο προσωπο κ ενα απιστευτο πεταχτο στρογγυλο κωλαρακι που τραυματισε το προεγω το εγω κ το υπερεγω μου..βγηκα γρηγορα εξω σαν παιδακι που καποιος χαιδεψε κρυφα το πουλακι του στο παρκο κ πηγα στην σταση.ηθελα να παω το βραδυ μεταξι για 10ρικα(πηγα) αλλα αυτος ο κωλος τα ανετρεπε ολα.περιμενα το λεωφορειο χαιδευοντας ασυνειδητα το καυλι μου..οι πακιστανοαραπαδες κοιταζαν περιεργα κ εγω καυλοχαρμανιαζα.επεστρεψα στο μπουρδελο πληρωσα-μπηκα-γδυθηκα γρηγορα ημουν καυλομενος οταν μπηκε.εβγαλε την κιλοτα κ ξαπλωσε ανοιξε τα ποδια κ εγω ξεκινησα αστραπιεα να γλυφω λεμαργα ατεχνα σαν γουρουνι το ομορφο αοσμο μουνι της,αναστεναζε, ψελισα σαν τυπος που εχει παθει εγγεφαλικο κ του τρεχουν τα σαλια καυλα μου ΤΙ ΚΩΛΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ .γυρισαμε σε 69 καλη ακαποτη πιπα, φιλαγα τον κωλο της κ ομολογω οτι περασα μια βολτα κ την γλωσσα μου απο το κωλι της(μαμα ντρεπομαι συγνωμη).ξεκιναει ιεραποστολικο γαμαω μουνι "γαμα το μουνι κ τον κωλο μου" λεει, οπως ηταν ανασηκωσα τον κωλο της σπρωχνοντας μπροστα τα ποδια της κ το εβαλα στο γκροβερακι της ηταν στενο για πουτανα.γαμισα εβγαλα καποτα κ εχυσα πανω της,το βραδυ οταν γυρισα σπιτι μετα απο τσαρκα μεταξι τον επαιξα κ εχυσα σαν φαλαινα σκεφτομενος αυτον τον κωλο κ τωρα καυλωσα.καποτε μια πουστρα με γιαλιστερο μπλε μπουφαν εξω απο ενα μπουρδελο στην λιοσιων μου ειχε πει"κανω πολυ ωραιο τσιμπουκι αν ενδιαφερεσαι..τσαμπα ενοειται" ειπα οχι,τωρα θα του τον εδινα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Ζακλίν
grindcorefucker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2012
Τον κώλο θα του τον τιμούσες όμως; Εδώ είναι το φλέγον ερώτημα συνάδελφε! Εμμμμ
Π
Πύρκαυλος
15 Ιανουαρίου, 2012
πςςςςςΜεγάλο χαμόγελο
15 Ιανουαρίου, 2012
Νιώθω περήφανος!
15 Ιανουαρίου, 2012
τον κωλο οχι συναδελφε αλλα ενα τσιμπουκι θα του το εδινα πανω στην τρελη την καυλα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4