Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πηγαινοντας να βρω την Ευα! Πετυχα τη Σονια! Γ να μν κουραζω θα μαι συντομος! Η κοπελα εμφανισιακα ειναι οπως λεει ο φιλος Heya! Μεγαλο φυσικοτατο βυζο! Νεανικο σωματακι με καμπυλες, μαυρα μακρια μαλλια! Γενικα καλο πακετο! Αλλα στο δωμα! Ενιωσα οτι ημουν σε νεκροτομειο! Δν ειπα οτι πρεπει να μας βλεπουν κ να χυνουν η να αρχιζουνε να βογγανε! Αλλα εστω ας πουνε κατι! εναν ανεστεναγμο βρε αδερφε! Ας ειναι κ ψευτικος! Εισοδος στο δωμα της μικρας αμιλητη κ κατευεθειαν με ξαπλωνει γ να περασει σκουφο!! ΘυμόςΘυμός Της λεω ειναι πεσμενος! Κ απλα ψελλισε οτι με τν πιπα θα σηκωθει! Βαζει σκουφι στο τελειως πεσμενο μοριο κ αρχιζει! Κ εγω ομως δν εμεινα με σταυρωμενα χερια! Αρχισα να περιεργαζομαι τα τουμπανιασμενα στηθη κ το σφρυγηλο κωλαρακι της! Εκει τα πραγματα εστρωσαν! Οχι ομως απο τν πιπα! Απο τα επανειλημενα χουφτωματα!! Μολις ειχα ανυψωση ηθικου της ειπα να κατσει κανονικα! Ανοιγει ποδια κ μετα το χαος! Δν εβγαζε μιλιά! Ουτε 1 κιχ! ΤΙΠΟΤΑ! Μου εκανε εντυπωση! Τν κοιταξα στο προσωπο κ ειδα ματια ανοιχτα! Λεω καλα ειμαστε δν μου εμεινε! Αρχισα να χω πτωση οποτε η καλυτερη σταση ηταν στα 4! Τν γυριζω! Μαλιστα μου ειπε κ σιγα σιγα γτ ποναει! Απλα της εγνεψα οτι θα μαι νορμαλ πραγμα που εγινε! Μπηκα μεσα της ειναι κ στενουλα κ παλι τα ιδια! ΤΙΠΟΤΑ! Οποτε γυρισα στον πλαινο καθρεφτη κ κοιταγα τα βυζομπαλα που κουνιουνται! Σιγα σιγα γν μν τν πονεσω οπως ειπε κ με τν καθρεφτη γ βοηθεια ηρθε το τελος του βασαναστηριου! Κ γ μενα κ γ αυτην! Σουμα! Αν θελετε να νιωσετε σαν να στε σε νεκτροτομειο να πατε! Money Mouth Αλλιως οταν τη δειτε μεταβολη κ δρομο! Τα μονα συν γ αυτο κ το 3 δν ειπε τπτ γ τα χουφτωματα κ τν ωρα που ημουν στο δωμα! Συνολο 20 λεπτα! Επισης κ το τσατσονι δν ειπε τπτ! Αυτα κ καλα γαμησια! Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού