Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στον συγκεκριμενο οικο εχω περασει πολλες φορες και εχω δει τα δυο ρουμανακια που κανουν καλο σαλοναρισμα,πιανοντας πουτσους και να υποσχονται πολλα στο δωματιο.Η δε τσατσα ως αλλη Ευα απο φυλης,σκιζει τα ρουχα της οτι εδω οι κοπελες δεν κανουν το τυπικο ψυχρο γαμησι,περνωντας ψυχρα την καποτα και οτι φτιαχνουν τον αντρα γλειφωντας τον παντου......μπλα μπλα μπλα!!!!!!!
Ετσι και εγω λοιπον βλεποντας την Μισελ,η οποια ειναι πολυ εκφυλο μελαχροινο ,με φοβερες βυζαρες ειπα να περασω,αλλα η μαλακια ηταν οτι πηγα σε ωρα αιχμης,αδικαιολογητο για εναν βετερανο χυστη σαν κι εμενα!!!!!!!
Στο δωματιο περιμενα αρκετη ωρα μιας και οι συναγωνιστες μπαινοβγαιναν και τα δωματια ηταν φουλ.Τελικα ηρθε καποια ωρα και παει να βαλει καποτα κατευθειαν,κανω να παιξω λιγο με τις βυζαρες και αρχισε τα γελια και τα ''μη ειναι παγωμενα τα χερια σου''.Το κρυο εξω οντως ηταν πολυ οποτε λεω ας συνεχισουμε,η πιπα της παντως ηταν πολυ καλη με ρουφηγματα και καυλωτικες γκριματσες,με εφτιαξε.Στην συνεχεια ξαπλωνει και παω να την γλειψω αρχιζοντας παλι τα ''μη δεν μπορω'' γελωντας.Αρχισα να ξενερωνω και της λεω παμε πισωκολλητο να τελειωσω να φυγω.Στην πορεια αρχισε να κανει το γνωστο κολπο που κανανε παλια οι ελεινιδες για να μην μπαινει ολος μεσα αλλα την επανεφερα στην κανονικη σταση χωρις να διαμαρτυρηθει.Το τελος ηρθε μεσα σε γελακια απο την μερια της.
Το καλο ηταν οτι ηταν πολυ φιλικη και με διαθεση για χαβαλε,κατι που το γουσταρω πολυ,δεν μου αρεσουν οι ξινες γκομενες γι αυτο και δεν εβαλα χαμηλοτερη βαθμολογια.Παντως δεν νομιζω να την ξανασυναντησω και στην πρωτη ευκαιρια που θα ξαναπαω και βγει η τσατσα να πει το παραμυθι,θα της τα πω απο την καλη!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2012
Σε ερεθισανε μπιλι μου?ΧαμόγελοΤακοντα μαυρα σοσονακια?Τα ειπαμε αυτα στο επταλεπτο τελος,συστηνετε για τα χοντρα δλδ.
13 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπα δεν ειχε προβλημα με τον χρονο,απλα ειναι η γνωστη μαλακια που δερνει τις Ρουμανες......που ειναι οι χρυσες εποχες με τα ρωσιδια ρε πουστη μου;;;;;;;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2