Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα στις 15.35 , η Γιάννα είναι 23 χρονών από την ρωσία είναι ψηλή κοντά στο 1.73 με κανονικό σώμα μεγάλο και στητό στήθος πολύ ωραία κωλάρα και ένα τατού στον δεξιό ώμο ...
όταν βγήκε στο σαλόνι μου κάνει κοίτα....δεν έχω βρακάκι...λές και δεν το πρόσεξα Μεγάλο χαμόγελο
έρχεται στο δωμάτιο μες στην τρελή χαρά και άρχισε της ερωτήσεις πως σε λένε από πού είσαι πόσο χρονών αν είμαι παντρεμένος μόνο δήλωση εισοδήματος δεν με ρώτησε.....
άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και στο στήθος ενώ ανταλλάξαμε και κανα δυο γλωσσόφιλα που δεν είχαν συνέχεια , μου έγλειψε και για λίγο και τα αρχίδια αφού πρώτα με σκούπισε με μωρομάντηλο,την γύρισα για 69 έχει υπέροχο και ευωδιαστό μουνάκι αλλά δαχτύλισμα δεν αφήνει ούτε στο μουνι ούτε στον κώλο . πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικό για να απολαύσω και της βυζάρες της ,μετά στα τέσσερα όπου στήνεται πολύ καλή η άτιμη ενω σε κάποια φάση είχα κάτσει ακίνητος και αυτή πήγαινε το κορμί της μπρός πίσω και στην ουσία αυτή γάμαγε τον πούτσο μου .μετα την γύρισα πλαγιαστά αν και είναι μια στάση που δεν προτιμώ ,αλλα μου το ζήτησε αυτή, έτσι ήρθε και το τέλος ,κοντά στα 12 λεπτα ,σε σχέση με την ομορφιά της γαμιέται ωραία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού