Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ακομα μια καταδρομικη επιθεση........το ειχα στο προγραμμα να παω στην ισαβελλα αλλα μετα την περιγραφη του φιλου του διονισιακου τοτε ειπα να παω ακομα πιο γρηγορα!(μαλλον επρεπε να παμε παρεα και με τον κουμπαρο σου γιατι οντως και εγω εδω το ειχα να πω ποσα θελεις για ολονυχτα)!!Εντωμεταξυ δεν ημουν στα καλα μου και λεω μηπως δεν παω και χασω ενα καλο γαμησι επειδη δεν θα ειμαι στα πανω μου και αδικησω και το κοριτσι στην κριτικη!!τελος παντων λεω δεν γαμιεται αν δεν εχει κοσμο θα μπω....(γιατι οποτε παω εχει λαο μεσα)οντως μπηκα.....χωρις καν να περιμενω την κοπελα να την ξαναδω...ερχετε οταν τελειωσε με τον συναδελφο διπλα....καθομουν στην καρεκλα....και αυτη με φωναξε κοντα της και εγω νομιζα στο κρεββατι....και μου λεει οχι εδω στα ορθια στον τοιχο.....και εβαλε να κατσω σαν να με ψαχνουν οι μπατσοι.......και αρχισε να με γλυφει απο πανω μεχρι κατω επειτα ηρθε μπροστα μου και αρχισε να μου τριβετε....οπως καταλαβαινετε ξεχασα ολα τα προβληματα και ο πουτσος μου εγινε σιδερο,το γαμησι ηταν πολυ εντονο........απο κατω αυτη,απο πανω.......απο κωλο,μουνι....τα παντα!!!τελειωσαμε εμεινε και λιγοgia social time θεωρω οτι πανω απο 15-17 λεπτα ολη η φαση αλλα ειλικρινα θεωρω οτι ηταν το καλυτερο γαμησι σε μπουρδελο......ξεχασα εντελως και τον χρονο και τα προβληματα!!!θεωρω οτι δεν εχει σημασια το πως ειναι κοπελα σε εμφανιση αλωστε την εχουν περιγραψει πολλα παιδια πριν απο μενα..το σημαντικο ειναι οτι γαμιεται καλα σε κανει να περνας καλα.....και τιμα τα χρηματα που περνει,ευγενικη και αυτη και η τσατσα!!!!!ειπαμε το γαμησι μας στα μπουρδελα πρεπει να ειναι σαν ψυχαναλυση!οχι να μας σπανε τα νευρα οι καριολες ειτε τσατσαδες ειτε πουτανες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού