Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδυνη επισκεψη και βαρδεια ηταν η Βαλερια!Δεν περιμενα να ειναι εκει καθοσον ηξερα οτι ηταν Αλκαμενους!!Εχη ξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους,3αρα φυσικη βυζαρα και αδυνατο προς κανονικο θα ελεγα σωμα!!Φορουσε και καυλωτικες ζαρτιερες και γενικα καλο σετ εσσωρουχων!!
Αφου μπηκα στο δωματιο την περιμενα ορθιος οπου της εβγαλα το σουτιεν,οι βυζαρες της πεταχτηκαν και της περιποιηθηκα δεοντος,ενω το χερι μου δουλευε της τρυπες της!Οπως ημουν ορθιος την εβαλα να μου κανη πιπα,αφου μου ειχε γινη ντουρος ξαπλωσα στο κρεβατι!Ηρθε και αρχισε να με τριβη με τα βυζια της σε ολο μου το σωμα,φιλακια παντου,και τα @@ τα εβαλε στο στομα της και τα καραμελωσε επαρκως!!
Συνεχεια ισπανικη,της εκανα νοημα να σταματηση,για να μην πυροβολησω!!
Ανεβηκε απο πανω,οπου οι διυσδησεις ηταν βαθειες,μετα στα τεσσερα και λιγο πριν τελειωσω σηκωθηκα ορθιος,και αυτη καθιστη στο κρεβατι.Της επιασα το κεφαλι και αρχισα να της γαμω το στομα,οπου μετα απο λιγο τελειωσα!Σηκωθηκε και τα εφτυσε στο νεροχυτη!!
Κουβεντουλα και αποχωρηση,ολα αυτα διχως βιασυνη,περιπου 17 λεπτα απο οτι υπολογισα ηταν στο δωματιο!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού