Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ιρενε μια κοπελλα 18-19 χρονων συμφωνα με τα λεγομενα της ευας τσα!Εχη λευκη επιδερμιδα μικρο στητο βυζακι,και ομορφο κωλαρακι,υψος 1,70!!
Εχη μεγαλη διαθεση στο δωματιο,παρολο καινουργια και μικρη μου θυμισε πιο εμπειρες κοπελες!
Ξεκιναη με φυλια στον λαιμο,στο σωμα,οπου μπορης να ανταπωδωσης και εσυ,πιπιλοντας της ωραιες ρογες της,περασμα προφυλακτικου,πιπα αρκετα καλη,και ξεκινημα με αυτην απο πανω,οπου καβαλησε αρκετα καλα,μετα στα τεσσερα οπου δεχετε αδιαμαρτηρητα σφυροκοπημα,και τελος ιεραποστολικα με φιλια στα βυζακια της και τελειωμα πολυ ομορφα!!
Πραγματι πολυ καλο πηδημα,αισθανθηκα σαν να ηταν η κοπελλα μου,χωρις βιασυνες,αξιζη το 20ευρω!!!
Δηλωθηκε γαλλορωσσις απο την Ευα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιρένε
Υπηρεσίες
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2012
πέμπτη βράδυ ειχε μια ξανθιά ψηλή άβυζι που μας χαιρέτησε στα γαλλικά ,αλλά με άλλο όνομα.....μπορεί να είναι και η ίδια και να της άλλαξαν το όνομα ?
ξανθιά είνα ηιρένε?
10 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αυτη ειναι,ψηλη,με ξανθο μαλλι,μπουκλε αν θυμαμαι καλα,με μικρο βυζακι,καλη ρογα και κανονικο σωμα.Κανα 2 μερες που δουλευη μου ειπε η ευα,αλλα ειναι πιθανο,γιατι μου ειπε η ευα οτι μιλαη γαλλικα και ρωσσικα,οι γονεις ττης δλδ.τωρα αληθεια ψεμα,τι να πω!
11 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γαλλορωσίς; μάλον εκ Πρωσίας ορμώμενη...Σπασίκλας
11 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαγκες η αννα την εκανε για Ρωσία????? ξερει κανεις ???
12 Ιανουαρίου, 2012
Αννα η Τζουλιαννα την εκανε για ρωσσια,συμφωνα με αυτα που ειπε η Ευα η τσα!!
26 Ιανουαρίου, 2012
Η Άννα την έκανε για Ρωσσία για 2 εβδομάδες. Έτσι είχε πει η τσατσά όταν πήγα αρχές Γενάρη
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6