Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Και μετά από αρκετές μέρες απουσίας από το γνωστό milfάδικο,η τσέχα κουκλάρα είναι και πάλι στο πόστο της!!!
Χαιρετούρες,τι κάνεις πως είσαι στη σάλα,και ξελάφρωμα εικοσάρικου στήν υπηρεσία!Είσοδος στο δωμάτιο,ξεβράκωμα και αναμονή για την Ιβάννα αφού και τα υπόλοιπα δωμάτια ήταν γεμάτα!Φαίνεται ότι η επιστροφή της ήταν αναμενώμενη σκέφτηκα από μέσα μου αφού το άλλο το μπάζο που είχε το μαγαζί την προηγούμενη εβδομάδα ήταν τελείως απαράδεκτο!!!!!
Ο χώρος όπως πάντα καθαρός,ζεστός και περιποημένος,με ζεστό νεράκι στον νιπτήρα καθώς και άφθονο χαρτί και σαπούνι!!!
Είσοδος της Ιβάννας στο δωμάτιο,φιλάκι σταυρωτά και αρχή κατ'ευθείαν το ζουμί αφού ήμουν ήδη σε μια κατάσταση stand by στύσης!Ρούφηγμα τα συστήματα από κάτω για αρκετή ώρα στήν αρχή,καραμέλωμα και παίξιμο ταυτόχρονα καθώς αρχίζει να ανεβαίνει για την βάλανο!!!!Η συνέχεια έπειτα όπως και κάθε φορά φανταστική!!!!Τσιμπούκι δυνατό,με λίγο χεράκι μερικές φορές αλλά έντονη αίσθηση των χειλιών της στο σφύξιμο γύρω από το καβλί μου,με αρκετό σάλιο και καλή αίσθηση της γλώσσας της στήν βάλανο μου αλλά χωρίς deep throat αν και διόλου δεν με ένοιαξε.
Το τελείωμα ήρθε πολύ δυνατά και αισθησιακά αφού φαίνεται ότι από το κράτημα που έκανα βγήκαν πολλά φλόκια και δυνατά και τα άφησε η γλυκιά μου τσέχα να τρέξουν επάνω μου.Ταυτόχρονο παίξιμο εώς να στραγγίξω τελείως και γλυκιές κουβέντες για τελείωμα "...να περνάς καλά και όμορφα..."
Αυτή η κοπέλα στο μπούκι ειδικά είναι η μούσσα μου!!!Στο πάρκιν βάζω 10 λόγο μπόμπου αν και σκέφτηκα αν θα τον βρώ ή όχι βγαίνοντας!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.993
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού