Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μετα απο μια βολτα στο μεταξι την ωρα που γινοταν η αλλαγη βαρδιας απο την πρωινη στην απογευματινη και βλεποντας την μετριοτητα να εχει καθησει για τα καλα επανω απο το μεταξι περασα και απο το το συγκεκριμενο σπιτι μπας και...
η κοπελα ειναι μια αδυνατη περιπου στο 1.60 μελαχρινη με καρε εμπρος και κοντο πισω το μαλλι της, νοστιμουλα μπορω να πω με τατου στο πισω μερος της μεσης.
μιας και με εβλεπα να φευγω απραγος και μιας και μου αρεσε σχετικα η συγκεκριμενη ειπα να περασω.
απο διαθεση η κοπελα ηταν σχετικα καλα μιας και μπαίνοντας στο δωματιο ηταν ομιλητική.
ξενερωμα πρωτο ηταν το οτι στο πεσμενο ακομα πεος εβαλε προφυλακτικό κατι το οποιο τις περισσοτερες φορες ειναι μεγαλη ξενερα. μετα απο αυτο και βεβαια το κρυο οπου ειχα μαζεψει αντε να σηκωθει.....
προχωραει σε στοματικο το οποιο δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο.βλεπωντας οτι δεν γινεται δουλεια και εχοντας συκωθει κατα το ήμισυ της ειπα να προσωρισουμε σε ιεραποστολικο οπου τα πραγματα διορθώθηκαν λιγο μιας και η θεα απο το ομορφο σωματακι της και τα ποδια της (με τα καλτσακι στις γαμπες) ανεβασμενα στους ώμους μου δειναν λιγη ζεστασια στην εως τωρα μετριοτητα. ελα ομως που αμεσως αντιλήφθηκα οτι εκει ημουν μονο εγω !!! συμμετοχή καμια. ενα κατι ρε παιδι μου να καταλαβουμε οτι εισαι και εσυ εκει....!! μπα τιποτα.
οποτε, ακομα χαλαρος εγω, τις λεω ελα πισοκωλλητό. και η απαντηση της ηταν "δεν κανω πισοκωλλητό γιατι ποναω"
μην τα πολύλογο της ειπα, μου ειπε και τελικα για να μην χαλασω τελειως την διαθεση μου συνέχισα λιγο σε ιεραποστολικη σταση και μετα τελειωσα με χειρομαλαξη για να μην πω οτι καταβηκα τσαμπα.
χωρις να ειναι κατι το τραβηγμενα ασχημο δεν περασα καλα μιας και ηταν σαν να ηταν υπηρεσιες μπορδελου του δημοσιου. δεν λεω μικρη ειναι η κοπελα και το περίεργο θα ηταν εαν ειχε αλλη συμπεριφορα, ελα ομως που υπαρχουν αλλες στην ηλικια της που την εχουν....
δεν ξαναπαω.
δυστυχώς δεν θυμαμε το ονομα της το οποιο δεν ειναι συνηθισμένο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2012
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού