Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τζουλια απο Βουλγαρια μαυρομαλα κοπελα αδυνατη μικροκαμομενη με ωραια αδυνατα ποδαρακια, ομορφο προσωπακι με μαυρα μακρια μαλια, φορουσε μαυρες μποτες με μαυρες καλτσες εως και πανω απο το γονατο με κατι μικρα ροζ φιογγακια, μπηκε μεσα χερετοντας με στα βουλγαρικα, ελληνικα ξερει 2-3 λεξεις, αλλες τοσες αγγλικα, εβγαλε τις μποτες τις μονο.! απο επανω φορουσε ενα σκιστο στο πλαι στρασατο φορεματακι και ενα σφιχτο αθλητικο σουτιεν το οποιο φουσκωνε τα βυζακια της που απορουσα γιατι το φοραει αφου ειναι δυσκολο να το βγαλει, τις την επεσα λιγο χαλαρα, η επιδερμιδα της ειναι χαλαρη και αρκετα στους γλουτους οπου εχει σημαδια χαλαρωσης μαλλον λογω χασιμων κιλων. η ολη φαση εξεληχτηκε με αυτην να μου μηλαει βουλγαρικα, να της λεω οτι δεν καταλαβαινω γρι απο αυτα που λεει και αυτη να συνεχιζει...εεεεε εκει καπου αρχισα να συμφωνω με αυτα που ελεγε.!! προκαταρτικα προσφερε σχεδον μηδενικα, μερικα πεταχτα φιλακια στο στηθος μου λιγο παιξιμο μαλακια αυτα ηταν και η συνεχεια εσκισε το σακουλακι και περασε την καποτα, πρωτη κινηση της να γλυψει τα αρχιδια με μια τεχνικη που δεν σε ερεθιζει καθολου, πιπα αργη μονοτονη, να συνεχιζει να παραμιλαει στα βουλγαρικα χαμογελαστη, τι στα δοιαλα ελεγε.?? ποιος ξερει...Χμμμ; εγω κουνουσα τα ματια καταφατικα.!! σηκωθηκε στα γονατα και εβγαλε μονο το βρακακι της.!! λεω δεν γαμιετε θα την γαμησω ντυμενη να γουσταρω.!Γλώσσα παει να στηθει στα 4αρα...εκει μου ηρθε και η μποχα απο το μουνι της Money Mouth που ηταν σαν να ειχε καταπιει καμια 100αρια καποτες.!! τρωει ακυρο και την γυρναω ιεραποστολικα, μια και μοναδικη σταση δεν υπηρξε αλλη, μια ευθεια μια ταχυτητα.!! ...μουνι αξυριστο τουλαχιστον μια βδομαδα και.!! συν του οτι εχει ενα απο τα ασχημοτερα μουνια που εχω δει στην ζωη μου...μπηκα μεσα στο πηγαδι και εκει χαθηκα τελειως μηδεν επαφη.! κανω κινηση να της κατεβασω το φορεμα προσπαθοντας να αποκαλυψω τα βυζακια της και αυτη να αρνητε ευγενικα και χαμογελοντας λεγοντας μου με ελαχιστα σπαστα ελληνοαγγλικα οτι ειναι μικρα, και αργοτερα μετα απο τις πιεσεις μου οτι θελω να τα δω, να μου λεει κατι που πρωτη φορα ακουω απο κοπελα ετσι στεγνα.!! οτι εχει 1 μηνα και κατι που εχει γεννησει και τα βυζια της βγαζουν γαλα.!!! εκει μαλλον καταλαβα και γιατι μαλλον το μουνι της ηταν ααααβυσος...εξ-λεχωνα γαμουσα.!!??? Money Mouth παραληλα καθολη την διαρκεια που την εσπρωχνα ιεραποστολικα καπου 7-8 λεπτα το υπολογιζω δεν διαμαρτηρηθηκε (τι να διαμαρτηρηθει ξαπλωμενη με ανοιχτα τα ποδια ηταν, δεν βαρουσε και γκαζμα) παρα ηταν χαμογελαστη και συνεχισε να μηλαει στα βουλγαρικα, ερηξα μια ματια στο δωματιο διερμηνεας δεν υπηρχε, επιλογη για υποτιτλους επισης οχι.!! πλακα μου κανει η μικρα.!!!??? σκεφτομαι... εγω παντως συμφωνουσα απολυτα μαζι της αλλα και εκπλησομουνα για το ποσο ενθουσιασμενη μηλουσε, εως οτου δεν αντεχα αλλο να μου λεει τις τοσο καταπληκτικες ιστοριες της για το χωριο στην Βουλγαρια, και τις εκανα νοημα με το δαχτυλο να το βουλωσει κανοντας της σσσσσσσ.!! με τα ποδια της επαιξα με ολους τους συνδιασμους προσπαθοντας να στενεψω το αχανες μουνι της, στους ομους, ενωμενα, σπαγγατο, καπου στα πλαγια βρεθηκε ο συνδιασμος αλλα εδειχνε να ποναει, οποτε η καυλα ερχοταν κοιταζοντας ομολογω το ομορφο προσωπακι και χαμογελο της, και με βρηκε να της εχω σηκωμενη ψιλα την λεκανη και εγω στα γονατα να ξεφορτιζω πληρως...της εδωσα ενα φυλακι στο μαγουλο και τον πουλο.!! εβαλε το ταγκα της και με καληνυχτησε φυσικα στα βουλγαρικα.!!
Δυο λεξεις...μακρια και μακρια.!! εκτος αν θελει καποιος να ξεφορτωσει και τελος, βυζια δεν εχει χιλια τα εκατο, μαλλον εχει ξεγενεσει οπως λεει και για αυτο δεν βγαζει και το φορεμα για να μην φενονται οι παρενεργειες της γενας, μουνι χαλια, μονο σαν παρουσια αξιζει αλλα αυτο δεν ειναι αρκετο, ασε που δεν την βλεπω να την κρατανε, θα φυγει οπως ηρθε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.294
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2012
Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1