Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο


Μπάρμπαρα ξανά και ξανά....!
Η παλιά γνωστή καλή Μπάρμπαρα από Φ71α με λίγα κιλά παραπάνω και πολύ πολύ καύλα!Το ιδανικό στανταράκι για να περάσουμε όμορφα!
Όμορφος χώρος,πολύ καθαρός,η ίδια ευγενέστατη τσατσά,και το πρόγραμμα πέρα για πέρα ικανοποιητικό!!!Και αν υπάρχει και ένα σχετικό παρελθόν με την κοπέλα,σε προσέχει ιδιαίτερα!
Στο ζουμί τώρα.....!!!!
Είσοδος στον εν λόγο οίκο ηδονής κατά τις 1 το μεσημεράκι!Με το που αντικρύζω την τσατσά αρχίζουν οι σχετικές χαιρετούρες,τα που χάθηκες και τα χρόνια πολλά καθ'ότι μέρες που είναι.....ώσπου βγαίνει και το μωρό στη σάλα,γυμνόστηθο από πάνω να περιφέρει τα υπέροχα βυζόμπαλά της και από κάτω με μία ασ την πούμε φαρδιά φρου-φρού ζώνη!Αναπάντεχες αγκαλιές και γλώσσόφιλο το οποίο δεν αρνήθηκα.Ξεφόρτωμα το εικοσάρικο στην υπηρεσία και είσοδος στο δωμάτιο!Όμορφα υποφωτισμένο και με μια πολύ γλυκιά ζέστη!Εναπώθεση των ιμάτιων μου στον καναπέ και αναμονή για το happy hour της γλυκιάς τροφαντής Βουλγάρας!!!
Είσοδος στο δωμάτιο της Μπάρμπαρας και ολιγόλεπτη συνομιλία μετά εναγκαλιασμών εις την κλίνη και μικρών φιλιών παντού!Σε χρόνο dt το μόριο μου έγινε ντίρλα όπου και ακολούθησε απολαυστική πεολειχία για αρκετά λεπτά!Ομολογώ ότι αν επέμενε ακόμα λίγο,σίγουρα θα τελέιωνα στο στόμα της!!!Γύρισμα ανάσκελα στην Μπάρμπαρα και χώσιμο ανάμεσα στα μπούτια της για να γλείψω το μουνάκι της το οποίο και έκανα για αρκετή ώρα πρίν με τραβήξει από τα μαλλιά αναψωκοκινισμένη και χώσει κατ'ευθείαν στο μουνάκι της το καυλί μου!Ιεραποστολικό και γλωσσόφιλα για αρχή και γύρισμά στα τέσσερα για σφυροκόπημα μέχρι εναποθέσεως του σπέρματος μου μέσα της......!!!
Τώρα αν έκανα μαλακία η όχι που την γάμησα χωρίς καπότα,τι να πω!Παρασύρθηκα από την έξαψη της στιγμής αλλά ήταν καθαρή και μυρωδάτη η κούκλαρα μου!Πραγματικά το απόλαυσα μπορώ να πώ και τώρα που ξέρω που είναι,θα την ξανατιμήσω σίγουρα,με σώας τας φρένας αυτή την φορά όμως!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.985
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

30 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2012
την γαμησες χωρις καποτα και εχυσες μεσα της??????????Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
η προμοτορας εισαι για τι φαινεται εχει αναδουλειες και πρεπει λιγο να ανεβασει πελατεια, η απιστευτα ηλιθιος.....!!Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
08 Ιανουαρίου, 2012
καλούς απογόνους.....
ααα και να χαίρεσαι τους νέους "φίλους"που θα αποκτήσεις.....
08 Ιανουαρίου, 2012
Δεν σε πιστευώ φίλε !
Δεν κάνω πλάκα τώρα...
Διαβάζοντας την κριτική σου,αρχικά νόμιζα ότι απλά παρέλειψες να αναφέρεις την τοποθέτηση προφυλακτικού.
Στον επίλογό σου(που εύχομαι να μην είναι κι ο τελευταίος..) κατάλαβα τί ακριβώς παίχτηκε..
Αν όλ'αυτά που γράφεις, συνέβησαν πραγματικά, τότε μάλλον δεν φαίνεται να υπολογίζεις και πολύ τη ζωούλα σου...αλλά ούτε και τις ζωές των άλλων.(κοινώς...στ'αρχίδια σου όλα !! )
Δεν ξέρω αν είσαι "προμότορας" που λέει κι ο φίλος πιο κάτω, ή απλά ανεγκέφαλος,πάντως ό,τι κι αν συμβαίνει απτα δύο, είσαι εντελώς φάουλ ! ! !
08 Ιανουαρίου, 2012
μα ποσοι μαλακες κυκλοφορουν σ'αυτον τον κοσμο???ακαποτο τελειωτικο γαμησι με πουτανα??ποσο μαλακας ομως????
(Updated: 08 Ιανουαρίου, 2012) 08 Ιανουαρίου, 2012
Πάει κι αυτή ή μήπως μούφα κριτική;
Π
Πύρκαυλος
08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ροκ, δεν είμαι φαν της Μπάρμπορας και δεν ξέρω για πόσα πράγματα είναι ικανή, η κριτική μου φαίνεται μούφα πάντως, σε βαθμό ηλιθιότητας θα έλεγα!!
D
dirtyliving
(Updated: 08 Ιανουαρίου, 2012) 08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό θέλω να πιστεύω κι εγώ.
Έχω γράψει σχετικό post
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=52535.msg3423743#msg3423743
Π
Πύρκαυλος
08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ φοβάμαι ότι ο συνάδελφος δε λέει ψέματα. Money MouthMoney Mouth
08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι σε κάνει να το λες αυτό Αντισθένη;
Π
Πύρκαυλος
08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τέτοια είναι η αίσθησή μου. Εμμμμ Money Mouth Αποδείξεις δεν έχω...
30 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3