Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αννα ειναι μια κοπελα μετριου αναστηματος με μακρια καστανα μαλλια.Ειναι προσχαρη και χαμογελαστη καταγωγη απο την βουλγαρια και συγκεκριμενα απο την Varna που εχω επισκεφθει και ειναι μια ωραια πολη ιδανικη και για διακοπες ψωνια διασκεδαση.Εχει μικρο στηθος τοσο που οταν την βαζεις απο πανω δεν κουνιωνται καθολου (σχεδον) εχει ωραιο προσωπο με μερικα σπυρακια λογω ηλικιας γυρω στα 21-22.Το μεγαλο της ατου ειναι πιστευω ο ποπος της που οπως και να τον δεις ειτε ορθιο ειτε στα τεσσερα σου τρεχουν τα σαλια.Στο κρεββατι μου εκανε μια βαθια και σφιχτη πιπα ενω χαιδευα την ομορφη κωλαρα της ,ακολουθησαν πολλα φιλακια σε στομα και υπολοιπο κορμι εν μεσω συζητησης.Την εβαλα απο πανω και της ειπα να το κανει αργα,ετσι καθοταν μεχρι τερμα κατω και εμενε εκει ενιωθα να μπαινω πολυ βαθια μεσα της ,εκει παραλιγο να χυσω αλλα λεω ειναι νωρις ακομα οποτε την εβαλα στα τεσσερα,βλεποντας αυτο το υπεροχο θεαμα ειπα εδω θα χυσω ! Μετα απο μερικα λεπτα δυνατων διεισδυσεων και υπο τον ηχο τον βογγητων της αννας αλλα και απο τον ηχο που εκαναν τα κωλομερια της οταν τα χτυπουσα κατα την διεισδυση εχυσα τραβωντας την κωλαρα της να κολλησει πανω μου αφηνοντας και την τελευταια μου σταγονα μεσα της.Ακολουθησαν τα γνωστα φιλια αγκαλιες να τα ξαναπουμε σε περιμενω κλπ.Το τριημερο εχει και ενα καλο για οσους μενουν Αθηνα τελικα...μηδεν κινηση στην φυλης,τοσο που εμεινα μεσα στο δωματιο χωρις το χρονο αναμονης ακριβως 17 λεπτα (καθαρου σεξ) ! πραγματικα χορτασα...Η Αννα δουλευει στην πρωινη βαρδια μονο εκτακτως σημερα λογω απουσιας της απογευματινης κοπελας εκανε διπλοβαρδια.Το αναφερω για να μη σας μπερδεψω ,πρωι οποιος θελει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.057
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού