Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Hμερομηνία επίσκεψης:3/1/2012
Ώρα επίσκεψης:Γύρω στις 4 τα μεσάνυχτα.
Τιμή:30[αλλά το μετάνιωσα έπειτα που δεν είχα δώσει 40,τα αξίζει]
Όνομα κοπέλας:Βερόνικα.
Εξωτερικά της χαρακτηριστικά:Καστανή με λίγες ανταύγιες,χρώμα ματιών δε θυμάμαι αλλά σίγουρα της πάνε αφού είναι θεσπέσια και αρκετά ωραίο κορμάκι θα έλεγα.
Παρεχόμενες υπηρεσίες:Στάση 69 στο στοματικό και κατά την πράξη "Ιεραποστολική",Βερόνικα καβάλα από πάνω και στα 4.
Διάφορα σχόλια σχετικά με το "πρόσωπο":Το σίγουρο είναι ότι δε μετανοιώνεις αν πας.Κατά πάσα πιθανότητα θα θες να την ξαναεπισκευτείς.Αρκούν και τα 30 ευρώ μαζί της αλλά στην περίπτωση της γιατί τσιγκουνιές αν το ξες?Όσο να ναι λίγος περισσότερος χρόνος με ένα τέτοιο πλάσμα είναι ότι πρέπει.Είναι προνόμιο της Θεσ/νίκης που την έχει στα μπουρδέλα της.Χαμόγελο
Κατάσταση δωματίου:Αρκετά καλή και καθαρό -σχεδόν-.
Μια περίληψη με το τι κάναμε:Ήμουν μέσα καθισμένος στο κρεβάτι μόνο με το μποξεράκι.Ήρθε αποκαλώντας με "Νυχτοπούλι".
Με ρώτησε τι κάνω πως με λένε και τα σχετικά και μη χάνοντας χρόνο ξάπλωσε αργά-αργά παρασέρνοντας και μένα προς τα πίσω.Άρχησε να μου ψυθηρίζει στο αυτί έως ότου μπήκε στο "ψητό".Έβαλε το χέρι της μέσα από το μποξεράκι και ξεκίνησε το up&down στο πέος μου.Μετά από λίγο το έβγαλα για να μην την ενοχλεί και ξάφνου ύστερα από λίγο καύλωσα από τη μαλακία που μου έκανε.Βάζει το προφυλακτικό με το ένα χέρι και με το στόμα ταυτόχρονα.Η πίπα δεν ήταν άσχημη,ούτε με δόντι όπως άκουσα από άλλες κριτικές.Αυτό που δεν μπορείς να ευχαριστηθείς ώστε να δεις αν όντως έχει προσόντα στο στοματικό η γκόμενα είναι το χωρίς καπότα που δεν υπάρχειΕμμμμ
Τέλος πάντων συνέχισε να το κάνει αφού πήρε στάση 69(string με ένα λουλούδι,και δεν το είχε βγάλει μέχρι εκείνη την ώρα).Μετά από κάνα 2λεπτο σηκώθηκε,έβγαλε στα γρήγορα το strigaki και ανέβηκε πάνω μου.Αφού κάναμε αυτό μου είπε αν θέλω να έρθω εγώ από μπροστά τώρα.Έτσι και έγινε,το κλασικό ιεραποστολικό αλλά ήταν ωραίο γιατί χορταίνεις θέα του μουνιού της.Έπειτα από λίγο,σταματήσαμε και γύρισε στα 4(όχι κώλο δεν δίνει).Αυτή η στάση ήταν η πιο ευχάριστη.Μπορείς να ρίξεις και κάνα κωλοσκάμπιλο να γουστάρει[με τα 2 χέριαΓλώσσα].
Τι δεν μου άρεσε:Αρχικά μου άρεσε που έπιανε τις "μπάλες",χαιδεϋοντας τες αλλά έπειτα στα 4 το παράκανε λίγο και θα έλεγα ότι ήταν σε σημείο όπου της ζουλούσε λίγο για αρκετή ώρα.Αυτό δεν το άκουσα από κανέναν,γι'αυτό με παραξένεψε λιγάκι, απλά το λέω.Απλά αυτό είναι πολύ ασήμαντο για την όλη βραδιά.
Το να φύγεις δυσαρεστημένος πιστεύω είναι υπερβολικά χλωμό.



Βερονικάκι,
για σένα αφιερωμένο,
από μένα,
τον "τρελαμένο".
Βερόνικα,Βερόνικα,
που 'μορφαίνεις τη Σαλόνικα,
για σένα θα καθόμουνα,
7 μερόνυχτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού