Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η κριτική αναφέρεται στο σπιτάκι του 1ου ορόφου. Στο σαλόνι του ετοιμόρροπου αυτού μπουρδέλου, εμφανίστηκε η Αννίτα η οποία είναι μία αφρικανή με μαύρο μακρύ μαλλί ως τη μέση, μεγάλο κεφάλι, μικρά στήθη, ψωμομένη κωλάρα και στοιβαρό σφιχτό σώμα, όπως οι περισσότερες αφρικανές. Ανακοινώθηκε βασικό στα 10. Αγκαλιαστήκαμε λίγο στο σαλόνι και αφού είχα πάει ειδικά γι’αυτή (είχα πολύ καιρό να πάω με μαύρη) πέρασα στο δωμάτιο.

Όταν ήρθε η κοπέλα μετά από λίγο, έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου, βάζοντας τα βυζιά της στο στόμα μου. Η κίνηση της αυτή, ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη για μένα, αφού οι μαύρες σπάνια αφήνουν προκαταρκτικά. Μετά από 2-3 λεπτά διαλόγου και βυζάγματος παράλληλα, ήρθε η στιγμή του στοματικού.

Όταν έβαλε το προφυλακτικό μου είπε:
«Με αυτή τη πούτσα δεν κάνω σεξ...κοίτα την»
«Την έχω ξαναδεί» (γελώντας, χωρίς να δώσω σημασία)

Το στοματικό συνέχιζε χωρίς να έχει τελειωμό, μέχρι που της είπα:

- Έλα να ξεκινήσουμε γιατί η άλλη θα χτυπάει τις πόρτες
- Δεν μπορώ να κάνω σεξ με τέτοια πούτσα
- Έλα τώρα, τι είναι αυτά που λες; (χαμογελώντας...)
- Πως θέλεις;
- Κανονικά για αρχή.
- Τι για αρχή; Ένα στάση θα κάνουμε (με σοβαρό ύφος)

Εδώ άρχισα να ανησυχώ. Μπήκα μέσα της και έβαλε όλη τη χούφτα της ανάμεσα στο μουνί και τον πούτσο.

- Έλα μωρό, πάρε το χέρι σου, δεν μπορώ να γαμήσω έτσι.
Καμία απάντηση. Είχα αρχίσει να ξενερώνω άσχημα, οπότε σκέφτηκα να τη γυρίσω πισωκολλητό για να βλέπω την κωλάρα της μπας και μπορέσω να χύσω

- Έλα να κάνουμε πισωκολλητό
- Όχι, τι το θέλεις τώρα;
- Μα δεν μπορώ να γαμήσω με το χέρι σου μπροστά
- Μην με γλύφεις...έγλυψες βυζί πριν (μετά από προσπάθεια να φιλήσω το στήθος της)

Μετά από μισό λεπτό με ρωταέι:

- Έχυσες;
- Όχι, δεν μπορώ να χύσω έτσι
- Πιστεύω ότι ήμουν καλός απέναντι σου, δεν σου ζήτησα κάτι περίεργο
- ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΕΓΚΟ; (με υψωμένη τη φωνή της)

Βγήκα από μέσα της και της είπα:

- Φύγε, ευχαριστώ για όλα. Πες στην υπηρεσία να μου δώσει 5 ευρώ
- Ναι, αμα εσύ δεν σου σηκώνεται;
- Καλά, εντάξει

Βγαίνοντας έξω την είχε πέσει σε ένα πελάτη. Πήγα στο κουζινάκι και εξήγησα στην τσατσά ότι δεν με άφησε να τη γαμήσω και ότι πρέπει να μου δώσει 5 ευρώ πίσω. Στην αρχή το παιξε δύσκολη, οπότε της είπα ότι δεν θα κάτσω να τσακωθώ, απλά θα φύγω και θα γυρίσω σε 5 λεπτά το πολύ, με αστυνομία που υπήρχε εκείνη τη στιγμή λίγο πιο κάτω στην πλατεία. Μου τα έδωσε και έφυγα. Δεν έκατσα να συγχυστώ περαιτέρω, απλά πήγα σε άλλη κοπέλα και πέρασα μια χαρά.
Αυτά κύριοι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2012
respect για την εξήγηση που έκανες στην τσα2...
06 Ιανουαρίου, 2012
όσο κάυλα και να είναι μερικές άλλο τόσο μούφα κρεβάτι κάνουν.
06 Ιανουαρίου, 2012
H Αννίτα η Κλανίτα που δεν ήθελε να φάει τηγανίτα!! Αυτός ο τίτλος θα άρμοζε καλύτερα στην περίπτωση!
06 Ιανουαρίου, 2012
Η συγκεκριμένη με εξέπληξε πολύ, καθώς ξεκινήσαμε πολύ καλά, όταν όμως ήρθε η ώρα του σεξ, πήγε να το αποφύγει στην αρχή, προσπαθώντας να με τελειώσει με πίπα και στη συνέχεια με ξενέρωσε με τις συνεχόμενες αρνήσεις τις και τη γενικότερη αρνητική-κακή συμπεριφορά της.

Υ.Γ: Προφέσορ, ο τίτλος ταιριάζει γάντι!
D
dirtyliving
06 Ιανουαρίου, 2012
Δεν ειμαι ρατσιστης αλλα εχω παει με μαυρες και ξερω τη σκατοκατασταση ειναι για αυτο δεν ξαναπαω.Οι ανθρωποι της μαυρης φυλης οσο και να πληθουνε ετσι και κανουνε να ιδρωσουνε βρωμανε.Εχω παει σε αρκετες μαυρες πορνες οι οποιες ητανε φρεσκομπανιαρισμενες με τα αρωματακια τους και τα σχετικα αλλα μολις εκαναν και ιδρωναν ειχαν μια μυρωδια γαμησετα!!!!Αυτος που εβγαλε την παροιμια τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας ειχε δικιο!!!!Και κατι ασχετο με το θεμα μιας και μιλαμε για τη μαυρη φυλη.Μην ακουτε μαλακιες οτι οι μαυροι τις εχουν τεραστιες και μεγαλυτερες απο τους λευκους.Κοιταξτε τις τσοντες.Οτι διαφορες εχουν οι λευκοι ως προς το μεγεθος ετσι εχουν και οι μαυροι.Και λευκο μπορεις να βρεις με 27 ποντους παλαμαρι οχι μονο μαυρο....Τα λεω αυτα γιατι οταν ημουν πιτσιρικας ειχα αρχισει να αμφιβαλω για το μεγεθος μου ακουγοντας τις μαλακιες για τους μαυρους και οταν καταλαβα μετα τη παιζει γελουσα με τις λευκες γκομενες που τα ειχαν με μαυρους επιδει και καλα δεν εβρισκαν τοσο μεγαλο σε λευκο....Καημενες.
06 Ιανουαρίου, 2012
πώς πάτε ρε να πηδηξετε αυτά τα ζώα ?
06 Ιανουαρίου, 2012
Kαλά ξηγήθηκες...Όσες καργιόλες έχουν τέτοια συμπεριφορά πρέπει να εξαφανιστούν από την πιάτσα !
06 Ιανουαρίου, 2012
Δυστηχως το εχω πη ντερτι,το μεταξι ειναι για επταλεπτο και οι περισσοτερες κοπελες βρισκουν μλκ,να λενε να περναη η ωρα!!Το ιδιο ισχυε για την Μαρια που πηρα εγω,το ιδιο για την ευα απο το 1,μαλιστα καποιος πληρωσε δυο φορες για ενα τεταρτο.Για αυτο την αλλη φορα που θα παω μεταξι,θα παρω τα ροζ χαπακια του τζοπινο,να ειμαι ντουρος πρωτου μπω μεσα,ετσι ουτε πιπα ουτε τιποτα,κατευθειαν στα τεσσερα και αγρια επταλεπτη τιμωρια!!χαχα!!!
06 Ιανουαρίου, 2012
Φίλε dirty έχω αρχίσει να ανησυχώ κι εγώ για το τέρας που κρύβεις μέσα στο παντελόνι σου Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
06 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ένα είναι το τέρας Ροκ...η χονδροπατάτα του κ.ΠΥΡΑΥΛΟΥ Χεχε!
D
dirtyliving
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2