Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Solo τσάρκα στην Διδύμου που κατέληξε αναγκαστικά στο συγκεκριμένο σπίτι διότι τα άλλα ήταν κλειστά.. Στο ίδρυμα αυτό, εκδιδόταν η Αλεξάνδρα απο Ρωσία (μάλλον). 35άρα την έκανα, με πολύ όμορφο πρόσωπο, καρέ μαλλί καστανό με ξανθιές ανταύγειες και κορμί θανατηφόρο. Κατηγορία βαρέων βαρών (120κιλά για πλάκα) με μεγάλα βυζιά αλλά όχι τεράστια ( χώραγαν στην χούφτα μου Λύπη ). Ο κώλος της είναι φυσικά τεράστιος, στολισμένος με ραγάδες και τσαλακωμένος απο άκαυτα λίπη.

Κάνει πρωκτικό (δεν πήρα), 69 (δεν τόλμησα γιατί θα με έλιωνε) και ακάποτο τελειωτικό. Αρκετά καλό τσιμπούκι, βαθύ, χωρίς χέρι και συμμετοχή στο σεξ. Την πήρα ιεραποστολικά και στη συνέχεια έβγαλα την καπότα και έχυσα τα χύσια μου στο στόμα της (τα έφτυσε). Μου άρεσε το γεγονός ότι ανέβηκα απο πάνω της και ένιωθα σαν να έχω ξαπλώσει πάνω σε έναν μαλακό καναπέ ! Μάλιστα καθώς την γάμαγα σε κάθε παλινδρόμηση έκανα και γκελ στην κοιλιά της.

Είναι μια αρκετά καλή πρόταση στα 20Ε που απευθύνεται αποκλειστικά σε φανατικούς εραστές του λίπους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Pontifikas
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2012
χαχαχα ελα ρε τυπε,εσπρωξες τη φαλαινα?ωραιος...

για μικροτερη την ειχα κοψει παντως...κατω απο 30...

"Μου άρεσε το γεγονός ότι ανέβηκα απο πάνω της και ένιωθα σαν να έχω ξαπλώσει πάνω σε έναν μαλακό καναπέ !"

κορυφαια αισθηση αυτη με τις χοντρες!σα να ξαπλωνεις πανω σε ενα τεραστιο μπογο ,ενω τα χερια και τα ποδια σου κρεμονται!ειναι πολυ βολικο!
06 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παίζει να είναι γύρω στα 30 γιατί έχει πολύ όμορφη μούρη.. πάντως σου προτείνω να την δοκιμάσεις είναι πολύ αναπαυτική !
06 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον εχει μια εμφαση γενικα στις "τεραστιες"γυναικες απ οτι εχω δει στις κριτικες του....γουστα ειναι αυτα.........
06 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάνα δυο φορές το χρόνο κι εγώ παίρνω αρκουδίτσες έτσι για το καλό Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4