Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατα την διαρκεια της χθεσινης μεγαλης βολτας γυρω στις 21,40,κατεβηκα στο υπογειο της ηδονης και της αμαρτιας!Δυο κορασιδες,η παλιδρομικη Νατασσα και η νεαρα Αννα!!Η Νατασσα αρχισε να μου μιλα στα ρωσσικα μιας και η ευγενεστατη τσα μου ελεγε ιστοριες!Την ενθυμηθηκα απο τα παλαια,μιας και δουλευε Μεταξι διπλα απο τις Κατερινας το σπιτακι,και καναμε αναδρομη στην ιστορικη της καριερα!
Η Αννα ηταν στο δωματιο και ετσι αφου μιλησα στην αρχη με την Νατασσα,μετα εκατσα με την τσα και συζηταγαμε.
Η Νατασσα με κοιταξε με ενα παραπονο θα ελεγα,αλλα της υποσχεθηκα οτι θα παω μαζι της την επομενη φορα!!
Βγαινη απο το δωματιο η κορασις,το χαμογελο της και το γλυκο προσω πακι της με κερδισαν αμεσως!
Το σωματακι της ειναι αδυνατο μοντελε θα ελεγα,με 1,5 βυζακι,και ενδιαφεροντα κωλο,ο οποιος εδοκιμασθη!!
Μαυρο μαλλακι,ομορφα κτενισμενο,μου ειπε οτι ξεκινησε να δουλευη δυο ημερες και αυτο φανηκε απο την απειρια της!!Ξεκινησε με φιλια και χαδια στο σωμα μου,οχι μεγαλης εκτασης,ενω ταυτοχρονα μου επεζε τον τζονιΧαμόγελο.
Με ρωτησε αν θελω σκουφο η οχι,αφου τελειωσε τα διαδικαστικα,ξεκινησε πιπα ανω του μεσου ορου θα ελεγα,αλλα με καθοδηγηση!
Ξεκινησα στα τεσσερα για να δω τις τρυπουλες της σε τι κατασταση ητανΧαμόγελο,σφικτες και οι δυο!Πρωτου ξεκινησω την εισοδο μου,μου εβαλε αλοιφη πανω στην καποτα,και στις τρυπες της.
Πραγματι στενη,τιναζοταν μερικε φορες στις βαθειες εισοδους μου,οταν δε μπηκα οπισθεν τα πραγματα ηταν πιο δυσκολα,με κραταγε να μην μπω αποτομα και βαθεια,ποναω σιγα σιγα και τα τοιαυτα!!
Μετα την γυρισα ιεραποστολικα οπου και εκει με κοντραρε με τα ποδια της για να μην μπω ολος μεσα!!!
Αυτο με κουρασε κατα καποιο τροπο,αλλα κατωρθωσα να ολοκληρωσω!!
Γενικο συμπερασμα,ομορφη κοπελλα,δεν λεη οχι,αλλα και ζοριζετε αρκετα,ισως η ομορφια της ισοσκελιζη καποια μειονεκτηματα της.
Βεβαια καθοδηγουμενη,γιατι ειναι ακομα στην αρχη,και κερδιζοντας την με ομορφο τροπο, θα γινη πολυ καλυτερη!Σε γενικες γραμμες δεν πηγε χαμενο το εικοσαευρο!!
Χρηζη δευτερης δοκιμης,αργοτερα βεβαια,μεχρι να παρη το κολαηΜεγάλο χαμόγελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού