Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
[url]http://www.youtube.com/watch?v=d8sdphoL-8M[/url]

ερωτευτηκαΝτροπή

η ιωαννα ειναι το ομορφοτερο κοριτσι που εχω δει εδω και παρα πολυ καιρο σε σπιτακι...

μελαχρινη,~1.68,με πανεμορφο νεανικο σωμα,τελειο στηθος και ενα προσωπο που λαμπει...

απλο προγραμμα στα 15 ευρω...

το κακο ειναι οτι ειναι τοσο ομορφη που μπλοκαρεις,αν δεν εισαι εντελως ντουβαρι...

αυτο που με εξεπληξε ακομα περισσοτερο ηταν η διαθεση της στο δωματιο ομως!
παρολο που ειναι παθητικη και δειχνει απειρη,ειναι πολυ φιλοτιμη!

καλα προκαταρκτικα,(μονο το στηθος δεν ηθελε να της γλειφω),μου τον επαιζε... και μετα μια τυπικη πιπα...

οταν ηρθε η ωρα του σεξ,ενω θεωρουσα δεδομενο οτι θα ναι κομοδινο,εμεινα μαλακαςMoney Mouth απ τη συμμετοχη τηςΝτροπή

(γενικως ειχα χαζεψει με την ομορφια αυτου του πλασματος και απ την ωρα που μπηκε στο δωματιο την κοιταζα σαν καυλωμενος χανοςMoney Mouth)

ημουν ευγενικος και διακριτικος μαζι της,οχι για να μην τσινισει,αλλα γιατι ντρεπομουν και δεν ηθελα να σχηματισει κακη εντυπωση Money Mouth

στο σεξ λοιπον το απολαμβανε και συμμετειχε...

...

καποια στιγμη αρχισα να ζεσταινομαιΛύπηκαι μετα να ζεσταινομαι περισσοτερο...Λύπη
ενω ενιωθα οτι ειχα εξαντλησει το χρονο και αρχισα να αγχωνομαι,τη ρωτησα (ρητοτικα περισσοτερο) αν μπορουσα να κλεισω το κλιματιστικο...

μου ειπε ναι και σηκωθηκε,εβαλε το στριγκακι της,φωναξε την τσα2 και το εσβησε...
ειχε περασει ηδη καμποση ωρα...
εκει καταλαβα οτι δεν υπηρχε κανενα απολυτως προβλημα με το χρονο...

ξαναρθε και συνεχισαμεΜεγάλο χαμόγελο
συνεχισα ομως να ζεσταινομαι αφορητα και εχανα και τη στυση μου...
σηκωθηκα και ανοιξα παραθυρο και αυτη δεν εδειξε την παραμικρη δυσανασχετηση...

ειχε περασει ενα τεταρτο κι ακομα εσπρωχνα,ενω εσταζα κυριολεκτικα απ τον ιδρωτα...
η ιωαννα ηταν ακομα πολυ ευδιαθετη και μου σκουπιζε τον ιδρωτα απ το μετωπο γελωντας...

τελοσπαντων,καποια στιγμη δεν πηγαινε αλλο,ενιωθα οτι θα παθαινα θερμοπληξια και συνεχισα με μαλακια...
η κοπελα πρεπει να κατσε στο δωματιο πανω απο 20 λεπτα(η μεγαλυτερη ηχογραφημενη μου συναντηση ειναι 16.30' κι αυτη ηταν σιγουρα 5' παραπανω),χωρις την παραμικρη βιασυνη και η τσα2 δεν ενοχλησε ποτε...

στο τελος ,οταν εφυγε μου ζητησε συγγνωμη που φευγει χωρις να μιλησουμε παραπανω ,γιατι ειχε κατσει πολυ στο δωματιο μαζι μου...Money Mouth

αν η τσα2 δεν αλλαξε το σεντονι,να ζητησω μια συγγνωμη απ το συναγωνιστη που ξαπλωσε μετα απο μεναΣπασίκλας

η κοπελα ενδεικνυται γι οσους μπορουν να εκτιμησουν την ομορφια της και δεν εχουν προβλημα,ή ενδεχομενως φτιαχνονται, οταν η ερωμενη τους ειναι παθητικη(αν και το απολαμβανει ομως οπως ειπα...απλα δεν παιρνει πρωτοβουλιες...)

ρουμανα ειναι,24 ετων...

οταν θα ξεκινουσαμε το σεξ της ειπα αν θελει να ρθει απο πανω και μου δειξε ναζιαρικα οτι δεν το προτιμουσε...δε με χαλασε καθολου,απλα να χετε πιο σαφη εικονα...

εμενα μαλλον θα μου φαει πολλα δεκαπενταευρα(10ευρα και 5ευρα δλδη,γιατι δεκαπενταευρο δεν υπαρχει χαρτονομισμα)...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2012
Δεκάρι στην εμφάνιση από τον lust...
Μόνο στην ιδέα με λούζει κρύος ιδρώτας!
Π
Πύρκαυλος
05 Ιανουαρίου, 2012
Αμαρτωλό τέκνο, επέστρεψες στον ορθό δρόμο με τις νεαρο-μουνάρες. Εύγε!
J
jopino
06 Ιανουαρίου, 2012
Η κοπέλα είναι απίστευτη! Πέρασα χθες και με το που μπαίνει έμεινα μαλάκας... Ερωτεύτηκα, δεν ήθελα να την γαμήσω. Ήθελα να κάνω έρωτα μαζί της! Και έτσι για πιο "ποιητικό σχόλιο" Είναι η ηλιαχτίδα μέσα στα βρομερά στενά του μεταξιού! Πανέμορφη!
08 Ιανουαρίου, 2012
στα + πολυ καθαρη..-δεν περνει αλλοδαπους-σφιχτο κορμι-τελειο στηθος

στα - καθολου προκαταρτικα-εδειχνε να εκανε αγγαρεια...χωρις να βιαζεται ομως!!

τελικο συμπερασμα...-σαν εμπειρια κ μονο αξιζει να πας με μια ωραια κοπελα-ως εκει ομως...(εχει κ ωραιοτερες κ με 10 ευρω...-μην τρελενομαστε κιολας)
08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γκροβερακια θα διαφωνησω στα μισαΣπασίκλας

παιρνει αλλοδαπους!μονο στους πολυ βρωμιαραιους λενε "ονλυ γκρικ"...τα πιο κυριλε πακια τα παιρνει...

και στα προκαταρκτικα ειναι δεκτικοτατη...

ωραιοτερη και στο δεκαευρο δε νομιζω τακη!αν και ειναι υποκειμενικο το θεμα...
08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τοτε δεν θα επρεπε να λεει ονλυ γκρικ αλλα ονλυ κλειν cleanΚουλ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6