Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τι το'θελα? Λύπη
Είχα διαβάσει κριτική από συναγωνιστή ότι τώρα κάνει και πρωκτικό Μεγάλο χαμόγελο (καλή χρονιά φίλε Πύρκαυλε) οπότε παρέκαμψα τις ενστάσεις μου και μπήκα.

Ο ορισμός της ΞΕΠΕΤΑΣ..
Για προκαταρτικά ούτε λόγος, ξάπλωσε, ξεκίνησε μια τυπική πίπα σε μισοπεσμένο πέος, σουτιέν δεν έβγαζε - απλά το κατέβασε - στρινγκάκι ομοίως, αστα να πάνε.
Μόλις σκλήρυνα, την έπεσα απ'ευθείας για κώλο Γλώσσα - γκιατί μουρό μου, θα κύσεις αμέσως? Χμμμ;

Στην αρχή δεν έμπαινε με τίποτα Θυμός, σιγά σιγά εκάμφθη βέβαια, αλλά το χέρι εκεί να κρατάει, ήταν πολύ στενή πάντως, όσο από απόδοση : έπιπλο..

Μιας κι ο κώλος δεν πήγαινε, την γύρισα ιεραποστολικό από μπροστά όπου τα πράγματα καλυτέρεψαν, μετά από 3λεπτο πισοκολλητό προσπάθεια για anal - πάλι χέρι - μουρό μου πουνάω - τζίφος πήγα στην εμπρός τρύπα όπου και σιχτιρίζοντας κατέθεσα..

Συμπέρασμα : Ωραίο κορμί, αλλά μεγάλη ξεπέτα, αν δεν θες/μπορείς πρωκτικό μην το δηλώνεις, καλύτερα ο Αυνάν, αν με άφηνε το site θα της έβαζα άσο (1)..

Συνάδελφος έλεγε την Άννα - ΠΙΤΣΟΣ, αυτή δεν είναι ούτε Schaub Lorenz Πεκίνου..

ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
georgepappas1
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2012
Καλή σου χρονιά αγαπητέ ΦΚΡ Χαμόγελο
Είθε το νέος έτος να είναι γεμάτο με λαχταριστά κωλαράκια, πάνω απ' όλα πρόθυμα να προσφέρουν γκουρμέ καταστάσεις σε όλους εμάς με τα μερακλήδικα γούστα ;)
Π
Πύρκαυλος
04 Ιανουαρίου, 2012
αυτη ποια αννα-μαρια ειναι; μια κοντουλα με μαυρο μαλλι και λεπτη φωνη που η
τσατσα διαφημιζε ως ελληνιδα;
05 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι καμμια σχεση ειναι ψηλη μελαχρινη με ανταυγιες μεσαιο βυζι ψιλοκαλο σωμα και κωλο και ειναι τσεχα,μαλλον
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3